Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos kisfiam fogínyét...

Hat hónapos kisfiam fogínyét naponta hányszor kenhetem be Dentinox géllel?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj neki szerintem, lefekvés előtt bentem neki, hogy el tudjon aludni, de negyed óra múlva keservesen sírva felébredt, most újra bekentem neki, azonnal meg is nyugodott és visszaaludt. Rosszat tettem ezzel? Ma már hatodszorra kentem be neki, mert nagyon nehezen viseli a fogzást, de ha bekenem, azonnal jó neki. Amikor nem aludna, akkor hűtött rágókát adok neki, de egy idő után az se elég.
2008. ápr. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azt hiszem 3szor lehet borsónyit, mert lidokain van benne.
2008. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam a betegtájékoztatón, de vajon mennyire baj, ha többször kap? Mostmár remélem kihúzza reggelig.
2008. ápr. 29. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszadó vagyok. Én amikor nem volt elég a dentinox, adtam nekik fél adag Nurofent. Ezzel tutira nyugodt volt az éjszaka, és mivel nem minden nap adtam, nem is árt. De ha 3 napig egyfolytában adsz éjszakára Nurofent, az sem árt!!
2008. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk sem a dentinox, sem a nurofen nem használt. :(

Kipróbáltuk a homeopátiát, az úgy néz ki bevált.

Chamomilla vulgaris 15 ch.

Öt golyót oldok fel pici vízben és azt megitatom vele lefekvés előtt.

De a dentinoxnak van egy folyadékja is, azt kenheted többször, mert abban lidocain nincsen, csak a többi összetevő.

2008. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!