Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A k. lányom 10 és fél hónapos....

A k. lányom 10 és fél hónapos. Mikortól kaphat málnát? (nem mirelit, nagymama kertjéből van) Magában vagy főzeléknek? Hogyan készíthetem el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Málnát,epret,szedret 1 éves kor után szabad bevezetni.Mert nagyon allergén gyümölcsök.Először csak 1-2 szemet adj majd neki.Szerintem nyersen,nem kell főzni.Ha most terem a mama kertjében,akkor tegyél neki a fagyasztóba .
2009. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megkóstoltathatod vele.Adj neki egy szemet,és ha nem lesz semmi baja,akkor többet is.Az enyémek is ették,és nem lettek allergiásak.Nemrég olvastam a neten egy orvosi tanácskozás megállapítását.Eszerint allergia 4 hós kor után már nem alakul ki.
2009. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!