Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ad a babájának inni és...

Aki ad a babájának inni és anyatejes a kicsi mennyi vizet vagy teát adtok 2,5hónapos kicsinek?

Figyelt kérdés
Okozni fog bármilyen változást az evésben, ha adok neki tejcsi mellé más folyadékot is? Nem fog emiatt kevesebbet enni?
2012. jún. 25. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam emiatt,de semmi változás nem állt be nála.Ugyan olyan "cicifüggő" és "zabagép",mint mielőtt kapott külön inni. :) Persze ez is babafüggő,sajnos be tud zavarni a cumisüveg,mivel abból könnyebb innia és nem kell érte megdolgozni. 4 hós kisfiú anyukája
2012. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél hónapos anyatejes babámnak adtam egy kis vizet. A cumisüveg nem volt szimpi neki, így csészéből adtam, ügyesen kiszopizta belőle. Egyszerre kb 10ml-t ivott, és utána ugyanúgy szopizott is. Én amúgy két szoptatás között adtam amikor múlt héten olyan meleg volt.
2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!