Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet eltávolitani a...

Mivel lehet eltávolitani a pelusbol kifolyt kakit?

Figyelt kérdés
venis szapan ariel folteltávolito spre nem használt 60fokon 1honapos babánál
2012. jún. 26. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kiteszed a napra száradni, a nap kiszívja belőle! Tényleg nagyon jó :)
2012. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sima folyékony szappannal (amit kézmosáshoz haszálunk) átdörzsölöm, aztán megy a többi ruhával amosógépbe, és ha még látszik picit a folt, akkor úgy szárítom, hogy a nap érje és kiszívja
2012. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiki01 ***** válasza:
Folyékony Vanish Oxi Action. Egyszer akkorát kakilt a lányom szopi közben hogy nemhogy az én ruhám, de még az ágytakaró amin ültem is tele lett, ha én f.stam volna be az sem lett volna durvább. Na, a Vanish mindent kihozott, pedig a nadrágomat csak egy pár nappal utána vettem kezelésbe. Igaz, áztatni kellett, de teljesen kijött.
2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyből kimostam amikor bekakilt és baromi nagy folt maradt utána. Nagymamám mondta hogy áztassam be egy kis szappanos vízbe éjszakára és kifog jönni. Reggelre valóban eltűnt a folt. Nyoma se maradt, nem is akartam elhinni. :)


Most is ázik egy adag ruha a lavórban. :)

2012. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!