Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltátok volna hogy sérülés...

Gondoltátok volna hogy sérülést tud okozni egy csecsemőnek való játék? Két perc volt míg megkevertem az ételt.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 26. 08:05
1 2
 1/18 sumergo ***** válasza:
Milyen sérülést okozott?
2012. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ez hogy sikerült???
2012. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Olyan éles ez a rágóka része ami kézzel nem feltűnő de a lábacskájával ahogy rúgkapált ledörzsölte a kis lábujját.A sérülés nem nagy de mégis el sem tudtam képzelni hirtelen hogy mi történt ennyi idő alatt.
2012. jún. 26. 08:09
 4/18 anonim ***** válasza:

Mi történt a kicsivel?

Nekünk egy játékbaba kiságy okozott balesetet.Ráesett és elől kitört 4 foga a kisfiamnak.:(

És úgy marad amíg jönnek a csont fogak,most másfél éves.:(

2012. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel hogy más elkerülje a bajt esetleg...
2012. jún. 26. 08:12
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy 3 hós a babám.
2012. jún. 26. 08:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Úristen mi ez?
2012. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ami a sérülést okozta!Ezzel szokott játszani,morzsolgatja recseg stb.Csak most mással játszott és a lába volt erre így egy jól irányzott rúgkapálással ahogy belerúgott ebbe a játékba lehorzsolta a kisujját.De hát ki gondolta volna?Azt hittem a kiságyban jó helyen van.
2012. jún. 26. 08:25
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyanilyenünk van. Gyors megnéztem én is és az egyik rágókájánál nem teljesen sima, de épp hogy van rajta egy kis kiemelkedés, de nem gondolnám, hogy az kisebesítené neki. Éles volt nagyon?

Bele se merek gondolni, hogy mi lesz mikor már másznak, mennyi mindenre kell odafigyelni, de ha 6 szemünk lenne az is kevés lenne.

2012. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos kézzel nem érezni milyen éles!Ha az arcodhoz teszed akkor már inkább gondolnál rá.Annyira puha érzékeny még a bőrük nekik elég ahhoz hogy lehorzsolja.
2012. jún. 26. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!