Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejmentes reggeli ital recept...

Tejmentes reggeli ital recept 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tea.
2012. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos allergia miatt a tejital, tejpép kizárva. Arra gondoltam, készítenék neki rizsből, búzadarából, gyümölcsből, stb., csak nem vagyok túl kreatív :/
2012. jún. 26. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Teát sajnos nem issza meg, többfélét is próbáltunk. Vizet is csak a nagy melegben iszik. (hajnalban, délben és este még szopizik, de mivel fél 5kor szopizik, és 9-10 körül eszi a gyümölcsöt, ezért gondoltam, hogy reggelire kellene valami. Amikor kipróbáltuk a tejitalt, abból megivott volna 2,5 dl-t is.
2012. jún. 26. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a tápszeréből csináltam, de ha jól értem, neked van tejed még és szopizik. Lefejni nem tudsz napközben annyit, hogy reggelre legyen 2,5 deci? Abból tudnál csinálni tejberizst, tejbegrizt. Ill. én vettem natúr rizspépet is anno, abban sincs tej (szintén kell hozzá tápszer vagy anyatej)
2012. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a rizstejet, kókusztejet is. Ha simán ódzkodsz tőle, akkor híg turmixnak is elkészítheted akármilyen gyümölccsel, amit már adsz a kicsidnek.

A kérdésedből ítélve nem kaptok speciális tápszert, mert az is jó lenne. Viszont, ennek a tápszerdolognak kérdezz utána, mert pótolni kell a kieső vitaminokat, ásványi anyagokat valamilyen módon. Van, aki vitamin-készítménnyel pótol, mi pl. tápszerrel, de én szerencsés vagyok, mert a fiamnak mindegy, csak kaja legyen.

2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rizsből és búzadarából a tejberizst és tejbegrízt gondoltad? Azt is meg tudod csinálni növényi "tejjel". Pici fahéj, reszelsz bele almát/banánt, kitűnő, tápláló reggeli.
2012. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a kecsketejet. A húgom azt itta, mert a tehéntejtöl kiütést kapott.
2012. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hajnali, meg lefekvés előtti szopi elég neki mint tej.

Reggeli péksüti, kenyér felvágottal, gyümölcslé.

Soya, rizs tej. Annyi féle tejmentes tejet lehet kapni, abból készíthetsz neki palacsintát, gofrit, pudingot, sütiket, kakót, tejberizst, tejbegrízt.

Főzelékeket.

2012. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

a sinlacot most akarom majd megkérdezni.

margarinos kenyeret, zsemlét, kiflit, abonettet próbáltam, de anélkül jobban szereti őket.


mégegyszer köszi, kipróbáljuk ezeket szépen sorban.

2012. jún. 26. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!