Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön el ez az idő?

Mikor jön el ez az idő?

Figyelt kérdés
Amikor pl. valaki felveszi a babámat, és mondjuk nem akar az illetőnél lenni, és kitárja a kezét felém, hogy inkább az én ölemben akar lenni. :-)

2012. jún. 26. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
olyan 8-9 hónaposan
2012. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk 1 éves kor után kezdődött úgy igazán. Most 15 hónapos, kedves mindenkivel, idegenekkel is, de csak ha a közelemben van. Borzasztóan anyás, sokszor apa sem tudja megnyugtatni, csak én kellek neki.
2012. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy tudom, hogy 8-9hónap! Én is várom már, kislányom most 8és fél hónapos! :)
2012. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A lányom 8 hónaposan csinálta ezt. Nagyon cuki, mikor tolja el magát és nyújtja felém a kis kezeit. :)
2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
En is erre varok :-). Elmult 10 honapos a lanyom, de meg nem ragaszkodik annyira ertem, pedig en vagyok itthon vele es en foglalkozok vele a legtobbet es ha kell masra jobban mosolyog, mint ram, az anyukajara. Nem tul jo erzes :-(.
2012. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg nem lehet valami jó érzés... :S

Mi még odébb vagyunk ettől, másfél hónapos a babám, csak érdekel mikor lesz ez :)

2012. jún. 26. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem teljesen 8 hós a lányom, de egy ideje ezt csinálja már. Nem mondom jó érzés, de azért jobb lenne ha másnál is el lenne egy kicsit. De még egyelőre én vagyok a favorit :)
2012. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira ne legyen elkeseredve az akinek a babája mindenkinél jól el van.Az én 13 hónapos lányom sírógörcsöt kap az idegenektől,na ő meg csak rajtam csüng (vagy apán,vagy mamán) de sokszor nekem már az kellemetlen,hogy mennyire fél az idegenektől.Persze tudom hogy normális.
2012. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nekem sincs 8 hós. 7 múlt nem rég, pár hete kezdte. De pl már mutatja, ha máshoz is akar menni.

Vagy, ha pl valaki hívja és nem akar menni hozzám bújik. Nagyon anyás, csak akkor van el másnál, ha van mivel "dolgoznia" .

2012. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!