Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetesemnek száraz/hámlik a...

5 hetesemnek száraz/hámlik a fejbőre. Mivel és hogyan kenjem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
babaolajjal is lehet, vagy a gyógyszertári fürdetőkrémmel
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertári fürdetőt használtam testápolóként. Igazából sokat nem segített rajta, az idő múlásával tűnt el.

Azóta rátaláltam a dm-es babylove mandulaolajas + sheavajas testápoltejre, most tuti azzal kenném.

2012. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám 6hetes, és neki is hámlik a fejbőre. Én fürdés előtt napraforgó olajjal lekenem, rajtahagyom, a babafésűjével jól átfésülöm neki az egész kis buksiját, és fürdetésnél pedig a samponjával jól megmosom a haját.
2012. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

szerintem koszmós a kicsi feje (gyerekek 98%ának az, nekem is mind2 gyerkőcnél volt)

babaolajjal alaposan kend be, hagyd rajta h felpuhuljon s fürdéskor öblitsd le,s vmi finom mégis dörzsis dologgal finoman dörgöld át. én egy hablabdát vettem erre a célra doki ajánlásával(tudod amivel tudolni lehet jol felhabositja a tusfürdőt)

ja s annyi h nekem spec az olaj nem jött be, mert utáltam hogy olyan a haja utána mint ha zselés lenne-nem lehet rendesen kimosni. rátalátam a babe koszmo elleni samponra, az valami szuper, pár nap alatt szép lesz tőle a feje, bár drága de megéri.

2012. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Bocsi Kérdező, félreolvastam a kérdésed!

A babyloveot a testére használom, nem a felére.

Mi sose használtunk olajat. Igazából csak rajtam múlt, mert én borzasztóan utálom, h nem szívja be a bőröm. Első perctől kezdve Babéval mostam, de csak ha megjelent rajta a koszmó. Pár nap alatt nálunk is csodát tett. Én azzal kezdtem a fürdetést, h bedörzsöltem vele a fejbőrét, majd a fürdés végén mostam le, mert rajta kell hagyni, h hasson. Tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom.

És tök jó ötlet az a hablabda/fürdőrózsa, amit írtak! H eddig ez nem jutott eszembe?! Én a körmömmel szoktak finoman kapargatni, amikor a sampont beledörzsölöm, meg mikor lemosom is. A fiamnak hamar bekeményedett a kutacsa, ez nem volt probléma már mire előjött a koszmó.

2012. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg koszmó lesz. Én babaolajas vattalabdával masszíroztam a kisfiam fejét fürdetés előtt, fürdésnél pedig jó alaposan lemostam vizes-fürdetőkrémes textilpelussal finoman dörzsölgetve. 2-3 nap alatt helyrejött. Nekem azt mondta a védőnő, hogy körömmel kapargatni nem szabad.
2012. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. jún. 27. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Koszmó elleni olajjal próbálkozz, ha rákeresel a neten, rögtön kidob egy párat. :)
2012. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!