Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 7 hónapos babámnak a fogzástól...

7 hónapos babámnak a fogzástól ömlik a nyála, és már eléggé kipirosodott az álla tőle. Valakinek valami jó tippje?

Figyelt kérdés
Az amúgyis extra száraz bőrére Babé testápolót használok és azt is azzal szoktam kenni, de nem nagyon használ. Valakinek nincs valami jól bevált módszere a pirosság-szárazság ellen az arcára?

#fogzás #száraz #nyál piros
2012. máj. 26. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
en bizony bekentem az allukat, arcukat labelloval. nincs olyan zsiros krem ami nem szivodik be, hanem vedoreteg a nyal es a bor kozott. csak a labello
2012. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használj popsikenőcsöt, mert az abban lévő cink-oxid vízálló réteget von a baba bőrére. Szerintem a testápoló ebben az esetben kevés. Használhatod a popsikenőcsötöket, ha van, vagy én tudom ajánlani a frezyderm babakrémet, a kislányomnál az vált be a kiütések és pirosodás ellen is.
2012. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk borostyán nyakláncot, igaz fájdalom csillapítóként nem használt, de nyálzás szinte azonnal abbamaradt.
2012. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne nézz hülyének, de a TEAVAJ csodákra képes!

Kicsit büdös lesz tőle a gyerek, de nem baj, ha nyalogatja...

Számos kenőcs után (amitől semmi nem változott) csak ezzel jött rendbe a lányom arca!

2012. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kend be Neogranormonnal, az fertőtlenít és hámosít.
2012. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj ki popsikrémet, nekem Neogranromon van és akkor szoktam az arcukra kenni, ha télen kifújja a szél vagy a hideg levegő. Ezzel mindig elmúlik, biztos Nektek is segíteni fog.
2012. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!