Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznal valaki kozuletek...

Hasznal valaki kozuletek moshato pelenkat?

Figyelt kérdés
van ujszulott kortol hasznalhato is? a mosasukat hogyan kell vegezni? kitart egy szett leglabb 2 evig? min hany db kell? nem tul vastag, eleg kenyelmes? nem azik at?

2012. jún. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :)


Most nincs sok időm írni, inkább te írj, hogy mik lennének a szempontjaid, milyen gyakran tervezel mosni, mennyit tudsz magára a készletre szánni, mennyire fontos a jó kinézet, bármilyen extra különleges szempont ami eszedbe jut, írd meg, aztán próbálok segíteni.


azért a kérdésekre is röviden:

- van kifejezetten újszülött méretű is

- van olyan típus amit moshatsz hagyományosan, de nem túl bonyolult a másik (környezet és peluskímélőbb) megoldás sem

- kitart, még tovább is

- db szám a mosás gyakoriságtól függ, te döntöd el - de majd ebben is tudok tanácsot adni

- vastagabb, mint az eldobható, de ez ilyen, egy ideig engem is zavart, de később mindenki megszokja - azért akadnak moshatón belül is vékonyabb fajták

- baba nem panaszkodott és az ázás sem jellemző gyakrabban, mint eldobhatóban

2012. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokat olvastam kozben roluk, itt a gyk-n is. En erdelyi vagyok, nem tudom hogy itt talalok e forgalmazot. vagyis talatam de nem szettben hanem darabra aruljak es kb 20euro/db amit en lattam, ehhez meg hozzajon betet, papir vagy mi:) szoval engem csomagban erdekel, amit minel tobb ideig lehet hasznalni es kezdetnek max 140 eurot szannek ezekre. ha ennel dragabb nekem nem eri meg:)
2012. jún. 27. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
írtam neked privátban
2012. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!