Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero-hoz hasonló nedvszívó...

Libero-hoz hasonló nedvszívó képességű, de olcsóbb pelenkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A 10 hós csajszi 1 óra alatt szétpisili a Mylove pelust:-((Próbáltam már Huggiest, DM pelust, de igazán a Libero bírja csak.De elég drága még DM kuponnal is.Hosszú, nyúlánk a baba.
2012. jún. 27. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A Mylove az az aldis pelus? Érdekes, pedig az nekem soha nem ázott át, sokáig használtam 8 hós kislányomnál. Reggelre olyan súlya lett, hogy csodálkoztam, hogy nem folyt ki belőle. Nem lehet, hogy a combjánál folyik ki, ha nagyon vékonyka baba? Furcsálom az 1 óra múlva átázást...

Mi most még olcsóbbra váltottunk, a Dada nevű pelusra, bár ez egyszer-egyszer átázik reggelre, de napközben nincs baj vele és nem is lett tőle kiütéses a popsija. 38 ft-ért nekem belefér az egy héten egyszeri átázás picit reggelre.

2012. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Szóval nem szétázik, hanem a belső anyaga "összeáll középre", vagyis egy pisi után már nem érzi benne jól magát, nyomja, szerintem.Ilyenkor sír, amíg ki nem cserélem a pelust.
2012. jún. 27. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, értem. Nekem nem panaszkodott a kislányom...

Próbáljátok ki a dada-s pelust! Szerintem megéri. Én egy kis bababoltban veszem Nyíregyházán, de a neten is lehet rendelni. Ez nem áll össze egy darabra.

2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lidlben kapható Toujours pelus vált be nálunk.
2012. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én netről rendelek pine pelust, mert nálunk kb ugyanez a helyzet, így a legegyszerűbb mindenkinek.
2012. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!