Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konakion beadása után pár...

Konakion beadása után pár perccel bukott egy nagyot a lányom (át kellett öltöztetnem annyit bukott). Adjak be neki mégegy adag K-vitamint? Nem lesz abból baj? 5 hós

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érzed a konakiont a lebukott ruhán akkor valószínűleg kijött az egész és adhatsz neki egy másik ampullával.Ha nem akkor az valahogy bent maradt.Kérdezd meg a védőnőt vagy az orvost , hogy mi legyen ha nemtudod eldönteni.Szép napot!31+5 hetes km.
2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt. Én nem adtam neki még egyet, mert a K vitamin zsírban oldódó vitamin, így túl lehet adagolni.

Ha meg kevesebb jut a szervezetébe, az kisebb baj.

Azért kérdezd meg a védőnőt, ha gondolod, én nem tulajdonítottam akkora jelentőséget neki.

2009. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt,de a barátnőmék is igy jártak.Nekik azt tanácsolták,várjon két hetet és akkor adja be ujra.
2009. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Felhívtam a védőnőm, és ő is azt tanácsolta, hogy 2 hét múlva adjam be neki újra!
2009. júl. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!