Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen óv intézkedéseket tegyek?

Milyen óv intézkedéseket tegyek?

Figyelt kérdés
A kislányom 8hónapos,pár napja feláll egyedül,kapaszkodik fel a kiságyba,és sajnos már egyszer olyan nagyot esett,hogy kihasadt a szája.Mit tehetnék,hogy a bajokat megelőzzem?Folyton mellette vagyok,de ha kimegyek a fürdőbe,már akkor is rettegek,hogy vajon mit csinál?
2009. júl. 8. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hós és ő is már 1 hónapja felállt.Én bizony leengedtem teljesen a kiságyat és vartam szivacsot mindenhova mert néha koppant a feje rendesen.Sajnos nem állhatunk mellettük egész nap.
2009. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehetsz mellette nap minden percében. Ha ki kell menned a fürdőbe akkor tedd vissza addig az ágyába, vagy a járókába. Egyébént meg ahova tudsz tegyél puha szőnyeget. Bár ez sem 100%-os.
2009. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez a gondom. Ráadásul a lányom mintha elfelejtené hogy nem tud állni, elengedi az ágy szélét egy idő után. Vigyorog, de pár másodperc után persze elesik. Eleinte úgy esett mint egy krumliszsák, már csak letottyan általában a fenekére. Esetleg ha van utazóágyatok, próbáld abban altatni, mert abban valószínüleg még nem tud felállni. És a rácsozásában sem tud megkapaszkodni, olyan sűrű. Ja és elég puha az oldala, még a lábainál is. Az egyik ismerősöm hasonló problémák miatt éjjel is ebben altatja a lányát.

(Tesco-ban 10.000 körül van)

2009. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az ötleteket,a takarós változatnál maradok,mert sajnos az utazóágyat nem tudom miért,de nem szereti.

Az én lányom is folyton elengedi az ágy szélét,e miatt is aggódok annyira,hogy ahogy esik,nagyon beveri magát.

Ha van még ötletetek,hozzászólásotok,írjatok!

2009. júl. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!