Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 kilós 2 hónapos babának...

Egy 6 kilós 2 hónapos babának sok a 200-230 m? 4 szer eszik egy nap.

Figyelt kérdés
rémülve olvastam hogy a hasonló korú babák sokkal kevesebbet esznek. nemszokott visszabukni semmit ebből gondolom hogy nem etetem túl. egyébként tápszeres baba. ha nem kap eleget akkor csak sirdogál
2008. ápr. 30. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, még nem is vagyunk egészen két hónaposak de már megeszi a 200 ml tápszert ( súlya kb. ugyanannyi mint a tiednek ) és ötször eszik egy nap. Szerintem nem sok mivel nagy súlyú baba.
2008. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nekem a lányom 3hónaposan 6100gramm.Igaz ö cicizik,és ige´ny szerint.Anyatejjel nem lehet tu´letetni.A babád u´gy is annyit fog enni amennyi kell neki.Azért ha nagyon hízik,próbálj neki kis teát vagy vizet is adni.
2008. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat....az első válaszolónak:kérlek írd meg priviben az email vagy msn címedet.. mivel hasonló korú babánk van jó lenne néha valakivel megosztani a problémáinkat. ha valakinek is kb. 2 hónapos babája van az is írhat. sajnos ahol lakom nincs hasonló korú baba sőt nagyon kismama sincs :(
2008. ápr. 30. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!! az én kislányom most lett 5 hónapos és még csak most eszik 250gr tápszert !!szerintem az nagyonsok egy 2hónaposbabának!!ilyenkor nekem még 175 grm-ot evett meg a pici!!de mindenbaba más!!lehet hogy őneki nagyobb a atápszerre az igénye!grat a babához
2008. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszik sokat a babád.Kilonként 150mlt írnak a könyvek egy napra.Ha jól számolom nálatok az pont annyi,sőt ha egy 5.étkezést is igényelne se lenne sok
2008. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az én babán 6 hetes, 5kg és 160ml-t eszik egy evésre.

Én is aggódtam, hogy sok, de nem az, mert nem bukik ő sem és ha kevesebbet adok neki nem alszik olyan jól és sokat éjszaka. Persze fiú, a fiúk többet esznek.:) és a szülei is "nagydarabok".

2009. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az enyem 5x eszik 130-160at, a tied negyszer 200at

en orulnek, ha negyszer emme tobbet, ataludna az ejszakat

2009. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!