Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra melyik a legjobb,...

Fogzásra melyik a legjobb, hatásosabb?

Figyelt kérdés
Dentinox,dologél,egyéb?Tapasztalatokat is írnátok?Előre is köszönöm!
2012. jún. 28. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Dologélt használtam a lányomnak. Főleg azért döntöttem ez mellett, mert a Dentinoxot csak egy nap asszem 3x lehet alkalmazni. Ne,m bírtam volna végignézni a szenvedését úgy, hogy nem adhatok neki csillapítót. ADologél gyengébb, de szerencsére mi ezzel is átvészeltük a fogzást. És még a mi fogfájásunkra is hatékony volt. Nem egyszer volt, hogy a férjem vagy én bekentük vele a fogínyt.
2012. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki szokott fel írni egy gyógyszertári ecsetelőt, ami nagyon jó. Többször is lehet használni, és tényleg erős.
2012. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
suspensio anestetica(gyógyszertár)az összes többi szart sem ér ...és 2óránként kenheted neki...
2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dentinox az nagyon jó :)
2012. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dologél vált be. Próbáltuk a Dentinoxot is, de nem igazán volt hatásos és csak 3x lehet naponta. A gyógyszertárba mondták, hogy a Gensigel baby is jó, de 2e ft volt, és már csak 5 foga hiányzott a kislányomnak.
2012. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak kence érdekel? Mert én azt nem használok, mert úgyis lenyalja 5 perc alatt (vagy még hamarabb), hanem én a Viburcol kúpot használom kislányomnál. Ma is szegény csak fogta a kis arcát és potyogtak a könnyei, adtam neki ebből és megnyugodott kb. fél óra múlva. Újra tud játszani, aludni, enni stb. Mert nekünk az éjszakák is katasztrófák, mikor töri át az ínyét, nulla alvással.

Szóval én nagyon tudom ezt a kúpot ajánlani.

2012. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!Kedves utolsó,nem feltétlenül ragaszkodom a "kencékhez",csak a kúpról még nem hallottam.Köszi,hogy írtad ezt az opciót is!!Utánanézek,lehet hogy az valóban jobb volna. :) Még 1x köszönöm mindenkinek!
2012. jún. 28. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ez a kúp homeopátiás szer, de nagyon hatásos, ahogy írtam.

2012. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a kúp nem segített, sem a chamomilla. A dologél napközben jó, este dentinox és sok kelés.

Lányom egyedül a germicid kúp-tól tudott aludni ha már nagyon szenvedett. Azt emg nem lehet gyakran,így sokszor éjszakáztunk. Nálunk sem a panadol sem a nurofen:(

2012. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!