Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik vitamin a legjobb...

Hanga86 kérdése:

Melyik vitamin a legjobb terhesség tervezésénél? Elevit? Melyiket vegyem meg? Melyik hatásosabb?

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekm most volt egy vetélésem második baba lett volna,végig szedtem az elevitet és most is szedem mert a doki azt mondta így nem űrűl ki a vitamin a szervezetedből.szóval nekem az elevit vált be.
2008. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem majdnem hogy felesleges tervezéskor. Tudom ajánlják, de ez csak marketingfogás! Hidd el! Nem "késel le " semmiről ha akkortól szeded, hogy megtudod, bébid lesz. Mi 13 hónapot vártunk a babára.. addig szedtem volna??? Gondold át. inkább figyelj oda az étkezésedre!! Többet ér! Sok sikert! ;)

22 hetes kismama

2008. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.talán tényleg akkor kezdem el szedni,ha már babás vagyok:)bárcsak ott tartanák már...
2008. febr. 12. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem el szedni a 2. doboz elevitet. Naponta szedem. Még nem vok terhes, ma is megjött sajna. 2 hónapja próbálkozunk még csak.

Ti?

2008. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Elvitet kezdtem el szedni.De hiztam töle! Ugyhogy inkább nem szedek semmit mig nincs baba!Az orvosok is ezt javasolják.
2008. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én a terhességem előtt is szedtem az Elevitet, most is szedem és csak 5 kg-ot híztam tőle és 24 hetes terhes vagyok :-)

Aki hízik az NEM az elevittől hízik!!!!

2008. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gravidát szedem november közepe óta. Eleinte minden nap bevettem, mostmár csak több naponta. Még nem vagyok terhes, de ha az leszek, akkor sem fogom folyamatosan szedni, csak ugyanígy...
2008. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ,mi dec vége óta próbálkozunk,de most volt egy closti kúrám és azt megelőzte egy norcolut kúra.vitamint akkor majd csak babánál szedek majd.
2008. febr. 12. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mondta hogy szedjem, de ha nem mondta volna akkor is szedném.Én a gravidát szedem, nem híztam tőle.Nekem bevált.Ha nem szeded a teherbeesést megelőzően akkor nem is véded ki a fejl.rendellenességeket.Akkor mi értelme van, hogy hízlald a babád??Amúgy minden vitamin egyformán jó.Kinek melyik válik be.
2008. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!