Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől borult fel 7 hónapos...

Mitől borult fel 7 hónapos babám alvásrendje?

Figyelt kérdés
Eddig, mindig úgy volt, hogy felkelt, ettünk, játék és mikor láttam rajta, hogy fáradt bevittem az ágyába, picit énekelt és elaludt. Most addig ok, hogy látom rajta a fáradtságot, berakom az ágyba és pörög- forog tovább, de nem alszik. Rendszerint fennt van még a következő étkezés idejéig, adok neki enni és azzal alszik csak el.
2009. júl. 8. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is 7 hónapos és neki is felborult a napirendje. A délelőtti alvással nincs gond, de ebéd után nagyon hamar felébred, pedig régebben 2 és fél órát aludt ilyenkor. Ráadásul már rég átaludta az éjszakát és most újra felkel egyszer éjjel. Foga még nincs, én arra gyanakszom.
2009. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neki sincs még foga, már nagyon ki van fehéredve az ínye, vleg nemsokára kibújik. Lehet, hogy nála is ez lesz a ludas.
2009. júl. 8. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet. Láttam, hogy fehér az ínye (már vagy 3-3,5 hete), és alig aludt valamit, de volt, hogy fürdés közben "ájult" be. Tuti, hogy a fogacskája jön. Kitartás, ha kibújt, már könnyebb lesz. Nálunk visszaállt az eredeti alvásrend is.
2009. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!