Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogak miatt dugdossa a...

A fogak miatt dugdossa a nyelvet? Hogyan apoljam oket?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lett negy honapos, es egyfolytaban kint van a nyelve. Azt hittem valami komoly baja van, de aztan eszrevettem, hogy hipp-hopp kijott ket foga alul. Nem szamitottam ra, foleg hogy semmi elojele nem volt. A kerdesem az lenne, hogy szerintetek elmulik a nyelvdugdosas? Csak a fogat piszkalja vele, azert csinalja? Hogy apoljam a kis fogacskakat? Szabad azt gyerekfogkremmel mosni?
2009. júl. 8. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is dugdosta a nyelvét, tetszett neki az új fogacska. Biztos, hogy el fogja hagyni.


Mosni szerintem még nem kell neki, ezek a gyerekfogkrémek nem ilyen picurnak valók, főleg nem a gyomrának, )mert hát biztos lenyelné...). A fogmosás akkor lesz fontos, ha már "felnőtt" kaját is eszik.

Ha mindenképpen mosni szeretnéd, ajánlom a WELEDA gyerekfogkrémjét, ami 100 % bio. Én is ezt használom a 2 éves lányomnak. Mentolos íze van, a dm-ben lehet kapni.

2009. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Akkor ezek szerint nem fog elromlani az uj foga, ha nem mosom neki?
2009. júl. 8. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én úgy tudom, amíg csak anyatejet/tápszert és gyümit/zöldséget eszik, addig nem kell mosni.
2009. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!