Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor az anyukának fontosabb a facebook videó a babánál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor valaki a síró babáját percekig veszi fel, majd feltölti facebookra. Nem lenne érdemesebb felvenni és megetetni? Mi értelme ennek?
2012. jún. 29. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Te jó isten!!!Van ilyen???Na az ilyen kapna tőlem olyan tockost, hogy a homlokán ott maradna a fényképező lenyomata..
2012. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Annyi értelme van, mint ennek a kérdésnek :)
2012. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Van, amikor a gyerek sehol és sehogy sem nyugszik meg, és az ember nem tudja órákon át fogni a kezében, ahol ugyancsak üvölt. Mi a rossz abban, ha ezt le is filmezi? Honnan tudod, hogy a gyerek éhes? Vagy csak azért sírhat???
2012. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az volt a videó címe, hogy így követeli a kaját a lányunk, és 7 percen keresztük követhettük, ahogy a 3 hetes baba követeli az ennivalót, és feszegeti magát, majd a végén már szinte levegőt sem vett a sírástól.


Én azért picit meglepődtem rajta, számomra ez furcsa.

2012. jún. 29. 09:34
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek az előttem szólókkal. Miért ne lehetne felvenni a sírást? Ez ugyanugy hozzatartozik a babához, mint az első lépések. Én pl. nagyon bánom h rólam nincs iylen videó, kíváncsi lennék h sírtam anno 28 évvel ezelőtt. Az már más kérdés h mi értelme van feltölteni, nem tudom, de a szülőnke valamiért biztos fontos volt.
2012. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De hagynátok éhesen sírni ennyi ideig?! Nem vagyok egy megrögzött nem sírni hagyó anyuka, de telekiabálja a hasát, az én lányom pl. ilyenkor tuti visszahányna mindent. No mindegy, már megérte megkérdezni, hiszen látom, hogy lehet, hogy én gondolkodom így, a többség meg máshogy. Nincs ebben semmi, de én személy szerint ilyet nem csinálnék.


Mi is készítünk róla videókat, fotókat, rengeteget, de az ő szükségletei nyilván ettől azért fontosabbak.

2012. jún. 29. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is gáz, hogy 7 perces videót csinál arról, ahogy sír a baba :-(
2012. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A videóval nincs is baj, de felölteni???!!!! 7 percen keresztül??!!! az már sok.

Én is örülnék lenne videó rólam hogyan sírtam, de nem 7 percig.

2012. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Honnan tudod, hogy nem előtte fél órával etette meg mondjuk a babáját? Vannak olyan babák, akik egész nap az anyuka mellén lógnának, ha tehetnék. Az én kisfiam is közéjük tartozott, nagyon sokat akart szopni, viszont nem tehettem meg, hogy rajta hagyom, mert hasfájós volt, és ha egész nap etetem, akkor meg csak jobban megfájdult a hasa. Így maradt a hiszti, és kivártam a 2-3 órát etetések között, mert különben nem aludtunk egész éjjel a hasfájás miatt.

És egyszer én is felvettem - ugyan nem 7 percig, csak kb. 30 mp-ig, ahogy sír, hogy majd egyszer megmutathassam neki. Bár én nem tettem ki közösségi portálra, de mindenkinek szíve joga, mit rak ki. Nekem pl. van kb. 300 fénykép a facebookomon a kisfiamról, mert a nagymamája 300 km-re lakik tőlünk és kb. 3x látja egy évben, így ide teszem fel a képeket, hogy ő is részese legyen a dolgoknak valamilyen formában. Volt már, hogy én is kaptam emiatt célzást, hogy minek rakok fel annyi képet.. De kinek mi köze van hozzá, hogy ki mit tesz fel? Mindenki foglalkozzon a saját dolgával.

2012. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Miközben én írtam a kérdező írt kommentet. Így azért más a véleményem. Ilyen kicsi babát éhesen nem hagynák sírni persze. Ha valóban tudták h miért sír, akkor nem értem ezt. Azt hittem csak egy kis hiszti volt. Szerencsére nekem nem síros a babám, nem éltem át ilyet, én tudtam mikor éhes, akkor kapott. Olvastam erről egy idézetet nem tudom pontosan hogy volt, de a lényege az hogy bizalom az ha a pár hetes babád nem sír ha éhes, mert tudja ha tátog is kap enni.
2012. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!