Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor engedtétek le a...

Ti mikor engedtétek le a kiságyat?

Figyelt kérdés
Az állítható magasságú kiságyra gondolok.Ti a baba milyen idős korában engedtétek le,illetve miket tudott már a gyermeketek/minek hatására engedtétek le?
2012. jún. 29. 21:40
1 2
 1/12 Bubu18 ***** válasza:
Fel állt a kis ágy segitcségével és tolta magát kifelé! Kb mikor fel állt onnantól számítva 2 hét
2012. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor már próbálkozott a felálással.
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt, mikor leengedtük. 8 hónaposan állt fel.
2012. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor láttam hogy próbálkozik felállni, kb 8 hónaposan.
2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!A mi fiúcskánk 5 hónapos lesz és szinte pörög a kiságyában.Ülni még nem tud,bár néha ő ezt hiszi :) ,de mivel állandóan mozgásban van félek,hogy beveri a fejét a körforgóba.Ezért gondoltam,hogy le kellene engedni.Már próbáltam kipóckolni,elbarikádozni az a bazi nagy műanyag izét (amivel az ágyra kell rögzíteni),de mindig elszedi onnan.Féltem a kis buksiját. :(
2012. jún. 29. 22:36
 6/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan engedd le, ha úgy érzed, úgy biztonságosabb. Nekem csak a derekam bánta eleinte, de aztán megszoktam. :)
2012. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
... Vagy vedd le a körforgót. :)
2012. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mikor felült.

A fejvédő nem takarja a körbeforgó tartóját?

2012. jún. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Részben takarja,de olyan szinten letapossa,lemássza,hogy sosem fedi szinte.Persze mindig megtalálja a fejével.Igen,opció levenni a forgót;viszont azt meg imádja és tök jól elnézegeti,ezért ezt nem szeretném eltávolítani.
2012. jún. 30. 07:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 fokozatban volt leengedhető a kiságy. Szintén 5 hós körül volt, amikor egyel lejjebb engedtük, mert nagyon mocorgott, és kapaszkodott fel a szélébe. Így még nem volt teljesen lent, de nem érte el a kiságy szélét. Teljesen 8,5 hónapos korában engedtem le, amikor felült.
2012. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!