Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiókos vagy ajtós-polcos...

A fiókos vagy ajtós-polcos pelenkázó szekrény a jobb? Kombi kiságyat tervezünk, csak gondolkodom, hogy a pelenkázó rész milyen legyen.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajtós-polcos. Nem kell mindig sorba, élére rendezni a dolgokat, mert az ajtó takarja. Sokkal rendezettebb. Arról nem beszélve, hogy ha a babád "útra kel", nem tud olyan könnyen pakolni, hisz az ajtót ki kell nyitni.

A miénk is ilyen, jó mély, rengeteg mindent elnyel.

2012. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 70x140-es kiságyunk volt, ez is szétszedhető ifjúsági ággyá, de nem volt pelenkázó-szekrénye. Egy merev pelenkázólapot vettünk, és a pelenkázós cuccok pedig mellette kis szekrényben voltak. nekünk tökéletesen bevált így, mert nem nőtte ki olyan gyorsan az ágyat. A szekrényes változatot javaslom én is, mert ha már mászik a baba, vagy akár totyogós, tényleg mindent pakolós kismanó válik belőle :)
2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek fiókokba pakolni. De szerintem ez teljesen egyedi, hogy kinek melyik jön be.
2012. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes van! Van egy nagy fiók, alatta meg ajtós-polcos megoldás!

Szeretem! A fiókba rakom a zoknikat, sapikat, popsitörlőt, apróbb dolgokat, alulra meg behajtogatva a textilpelusok, oda rakom a pelenkát is!

2012. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ajtós polcos az egyik oldala, a másik felén nyitott polcok vannak. Az alsóba tudom tárolom a pelenkázótáskát, felette kosárban a textil pelusokat,a felsőben kosárban a pelust, mellette elfér a törlőkendő dobozban, popsikrém. Ezeket csak egy mozdulattal előveszem, elteszem, amásik kezemmel fogni kell a gyereket hogy éppen tele pelussal ne akarjon hasra fordulni...:)
2012. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!