Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy jobban megbízz...

Mit tegyek hogy jobban megbízzak az anyósomban, ha most hideg ráz, ha a kezébe fogja a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Egyszerüen félek ha itt vannak látogatóba,a hideg ráz mikor a kezébe fogja a kisfiamat!Rábízni egyszerüen nem merem és nem is akarom!Sokszor megbántott már és volt néhány álmatlan éjszakám miatta!Mit tegyek?Bennem van a hiba?
2008. máj. 1. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is,szándékosan bántott meg?Mi a problémád vele?Így elég nehéz bmit is mondani,mert nem túlzottan fejtetted ki a probléma lényegét.

Egyelőre nem kell erőltetni a rábízást,de majd ha nagyobb lesz,akkor ő is szeretne a nagymamához menni látogatóba,és akkor nem tehetsz mást engedned kell.Amúgy szerintem természetes,hogy eleinte senkinek sem örülünk,aki a kezébe fogja.De ez ösztönös...az anyamacska is utálja ha a kicsinyeit piszkálják az elején,hiába olyan emberről van szó,akvel akár egy ágyban is aludt korábban.

2008. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez a szitu nálunk, csak nehezebb, mert mi együtt lakunk, és igaz még nem született meg a pici, majd csak októberben fog, de én már kikötöttem a páromnak, hogy nem fogom tudni, és akarni sem ráhagyni a gyerekemet egy percre sem. Nemcsak a sok negatív dolog miatt amivel megbántott, hanem mert láttam hogy viselkedett a másik menyének a gyermekeivel is. És hát elég negatív a véleményem. Elég sajátos elképzelései vannak a gyerekneveléssel kapcsolatban, de én szerintem már nem az őskorban élünk, úgyhogy míg én vagyok az anyja az lesz amit én mondok, és felejtse el, hogy ő csak úgy beleugathat a dolgokba. Nem haragudott meg a párom, mert tudja hogy igazam van. Úgyhogy ez már csak rajtad múlik, mennyire szereted, és megpróbálsz benne bízni, én személy szerint utálom az anyósom, és eszem ágában sincs bevonni a gyerek körüli teendőkbe.

16 hetes kismama

2008. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!