Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Családi pótlék...

Anyukák! Családi pótlék holnap 2-án vagy csak kedden azaz 3-án lesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Holnap kiderül. Mondjuk nem hiszem, hogy 4 órakor a zárást követően utalnák, mert akkor eddig sem ért volna ide a 2. munkanapon, mert 4kor zár a bank és , ha utána utalnának, akkor banknyitáskor indítaná már csak a tranzakciót. De ha holnap meg is érkezik, akkor is csak délután talán. Kíváncsi vagyok :) Én nem várom annyira, mert van pénzem, de azért nem kellene lenézni azokat, akiknek kivan számolva a pénzük, mert sajnos ilyen világ van!!!! :(
2012. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia kedves kérdező, mi is nagyon várjuk! Ebben a hónapban nagyon legatyásodtunk, hogy úgy mondjam ... :( Semmi pénzünk nincs, én is csak ezt várom, ugyanis fizetés majd csak 10-én lesz az meg még messze van! :( Hátha rajta lesz a számlán holnap, bár kötve hiszem! Szerintem inkább kedd! Annak meg azt írta, hogy az az egy nap már nem mindegy, annak azt mondanám (mert nem kívánom!) hogy majd ha ne adj Isten olyan helyzetbe kerülne (önhibáján kívül), hogy sajna ételre sincs pénz mondjuk a vasárnapi napon, akkor megnézném én, hogy mennyire lenne mindegy, hogy hétfőn jön -e az a kis pénz vagy kedden. És mielőtt megkapnám, hogy de ilyen helyzetbe minek gyereket vállalni, már most mondom, hogy a Párom egészségügyi okokból kifolyólag lett munkanélküli és a mai napig nem gyógyult meg teljesen így vért izzadva találtunk csak neki most, júniusban állást!!
2012. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Lányok!

Az új törvény szerint a 4 órán belüli utalás a bank és bank közötti tranzakciókra érvényes.És tudjuk a MÁK nem bank.

Sajna csak kedden lesz CSP.

2012. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti!

Minden jót kívánok Neked és a Párodnak is!

Ezt a helyzetet,a pénztelenséget csak az tudja megérteni aki benne van!

2012. júl. 1. 21:57
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

A kincstárra is vonatkozik a törvény, mivel számára is történnek utalások, jóváírások, és ő is indít kifizetéseket, nem csak nekünk.

Persze ha a meghirdetett napi utalási időszakon belül indítja azt.

2012. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


E szerint ma utalnak/tak. Én is várom, nagggggggyon! :O

Ha él a négy órás dolog, akkor elvileg rajta lesz ma. De most néztem, még nincs :(

2012. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Az állmkincstár pénztár zár 16:00-kor, ekkor indítják az adott kirendeltségek az utalásokat.

A netbankok este 18:00-ig aznapi tranzakcióként értékeli.

Igy 1000%, hogy a államkincstár(ott dolgozok) CSAK 16:00 után utal, ami ugyan még elmegy mai tranzakcióként, de a 4 órában akkor SINCS benne, igy SOHA nem fogtok utalás napján kapni pénzt!!! csak másnap, mert reggel és déelőtt nem utalnak, kivéve, ha az első munkanap a hónapban péntek, mert akkor 12:00-kor inditják őket.

remélem érhető voltam...

2012. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na megérkezett ma valakinek a csp?
2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem:-(

Szerintem már csak holnap!

2012. júl. 2. 16:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Bakker, nem lesz semmi változás csp ügyben. Ahogy eddig is, a 2. munkanapon fogjuk megkapni. Ennyi.
2012. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!