Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyöngyösön és környékén lehet...

Gyöngyösön és környékén lehet valahol gazdaságos pelenkát venni? Dada, Labell, stb.

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy lehet-e kapni, vagy csak rendelni tudnék...
2012. júl. 2. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,de ez engem is érdekelne :)
2012. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk :) Remélem jön rá válasz...
2012. júl. 2. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyöngyösön a Páter Kiss Szaléz úton(Gyöngyház mellett)van egy pelenkabolt.Azt hiszem ott lehet olcsó db-os pelust venni.
2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így hirtelen nem tudom melyik üzlet, de lehet elsétálok majd arra, ha nem lesz ez a dögmeleg! :)

Köszi a tippet!

2012. júl. 2. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Ezt találtam igaz egri:

[link]

2012. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mentek megnézni a boltot,majd leírnád,hogy volt-e ilyen pelus és mennyi volt darabja?Mert amit linkeltem,ott 38FT/db.Köszi előre is :)
2012. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben majd megírom ha tudok valamit! ;-)
2012. júl. 2. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:)

Nem tudom aktuális e még a kérdésed.Épp ma találtam Dada pelust.A posta téri játszótérnél van egy babaturi,ott lehet kapni.35-40ft-ig van db-ja.

2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! ;-) Még aktuális a dolog. Rendeltem az Egri pasitól! Először csak 10 db-ot kipróbálásra. Most már hozattam 100 db-ot. Nekünk nappalra teljesen jó, bevált. Úgyis cserélgetem gyakran mert sokat pisil a babám. Majd megyek megnézem ezt a turit, így postát tudnék spórolni. ;-) Köszi!
2012. júl. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!