Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lámyom nagyon féltékeny az...

Lámyom nagyon féltékeny az apjára, mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Nem jöhet a közelembe, ha az ölemben ül a kicsi. (16 hónapos) Ha puszit adunk egymásnak, vagy megölel, ellöki, közénk furakszik. Nincs el vele, csak ha vmi programra viszi, de itthon csak engem akar. Nagyon nehéz így, mert semmit nem tudok egyedül csinálni. Ordít a fejem fölött az apja ölében, mert az udvaron sem akar olyankor lenni. Nagyon kellemetlen idegenek előtt, hogy az apját ellöki magától, meg mondja, hogy nem, amikor el szeretné venni tőlem megszeretgetni. Máshol is mindig csak az én ölemben van, nálam nyugszik meg.

Szerintetek én rontottam el vmit?


2012. júl. 2. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak időszakos a dolog,de mindenféleképp közeledjen hozzá Apa,próbáljon meg mindenféle játékot kitalálni,ne hagyjátok szerintem,hogy ennyire elzárkózzon tőle.
2012. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

16 hos korában az én lányom is visított, amikor a férjem hozzám ért vagy megpuszilt. Elmulott, mindég mondtuk, hogy apuci nem bántja annyát. Pedig kislányom napkozben az apjával van otthon, mert én dolgozok.


18 hos k.lány anyukája

2012. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok, mi ebből a szakirodalomból tanultunk anno: Bálint Alice, A gyerekszoba pszichológiája. Elég régi könyv, könyvtárban megleled. A hölgy analitikus, ki kell szűrni a hasznos infókat, de több benne a gyakorlati példa erre vonatkozóan. Remélem segítettem.
2012. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!