Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltékeny vagyok a férjemre,...

Féltékeny vagyok a férjemre, hogy 1 éves kisfiam jobban szereti őt, mint engem? Tudom, bolond vagyok, de megszakad a szívem.

Figyelt kérdés
Egész nap együtt vagyunk, játszunk, bolondozunk, mégis amikor apa hazajön, csak úgy repül hozzá, én meg le vagyok sz..va. Nagyon rosszul esik, pedig tudom, örülni kell, ha mást is szeret úgy, mint az anyukáját, de én kiborulok tőle.
2011. okt. 30. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem nem szereti jobban az Apját, de mivel Te vagy vele egész nap, örül, hogy mást is lát már ennyi idősen. Ne szakadjon meg a szíved, Téged is ugyanannyira szeret, mint az Apukáját.
2011. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva...apa hazajön, megörül neki, de csak akkor van el vele, ha folyamatosan játékokat ajánl neki....de így is sokszor jön utánam.

Nekem ez esik sokszor rosszul:(

2011. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez van. Kicsinek még csak én tudtam megnyugtatni, ha az apja ringatta ugyanúgy mint én, akkor sem volt jó, csak ha én csináltam. Aztán ahogy idősödött már egyre inkább apás lett. Ha hazajön csak úgy repül hozzá, ha elmegy, akkor nyüszög. Ha ketten együtt vagyunk vele, akkor is csak az apjával foglalkozik szinte. Ha mondjuk én megyek el valahova, és hazajövök, nem rohan úgy hozzám, mint mikor apa érkezik meg. Nekem is rosszul esik kicsit, de szerintem is az van, hogy mi vagyunk vele egész nap, megszokta, hogy mi úgy is mindig ott vagyunk, és örül, ha kicsit mással is játszhat.
2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert neki tök természetes, hogy te mindig ott vagy vele.

Én erre szoktam mondani, hogy este már uncsi vagyok neki.

2011. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, h bármelyikőtöket is jobban szeretne. Inkább örülj, mert szerintem kb. ez a normális, ha meglátja az apukáját, aki egész nap nem volt otthon, ekkora örömmel fogadja! :) Ti meg addig vagytok nagyon jól el, amíg a férjed haza nem ér.
2011. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van de annyira, hogy ha hétvégén elmegyünk valahova én nem is vihetem csak Apa,még a kezét is csak Apa foghatja. Néha nekem is rosszul esik de én úgy fogom fel, hogy egy kicsit pihenhetek addig amíg Apa foglalkozik vele. Ne borulj ki biztos, hogy imád a fiad csak Apa hiánya lesz estére.
2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia, nálunk ugyanez, csak kislány és 9hós.

Én azzal nyugtatom magam, h van apja (manapság már ez is ritka, ráadásul apósom elhagyta a férjeméket amikor ilyen korú volt)és a kicsi úgy örül amikor apa hazajön és ezzel annyira leveszi a lábáról a férjemet h őt nem fogja elhagyni,bármi történjen is. Veled van egész nap, persze h örül vkinek aki új, az enyém ma extranyűgös volt,jött a védőnő, elnyafogtam h milyen hisztis ez a gyerek, erre a Manó egész idő alatt hízelgett, kedves volt és vidám,új arc... Belül kell a tudat h szeretnek minket, bár nem tudják.Ha egy napra elmennél, ugyanígy örülne neked is. Mi sem örülünk külön a levegőnek h van...

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,de a saját tapasztalat az,h ez is,mint minden csak ideiglenes.Már 5 éves, de a mai napig van,h napokig Apa az Isten,szinte összefognak ellenem,néha úgy érzem,h szándékosan be-be szlogat a kis szaros,aztán fordul a kocka és én leszek a "menő".Van,h szinte kiszámítható.Sztem ez tök normális.Még ha vannak is helyzetek,amik néha tök rosszul is esnek,már előre röhögök azon,h "lesz ez még így se" :D :D :D Alapjáraton tudom,h tök jószívű a gyerek,és mindkettőnket imád!Vannak helyzetek amiken úgy kell túllendülni,h mondogatod magadban,h nem sokáig tart... Ráadásul,h ezt egy 1 évesben erősíted,kimutatod,hajlamos hosszabb ideig rögzülni.Ne vegyél róla tudomást,fogd fel úgy,h az est a tiéd. :D
2011. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, de hidd el nem szereti őt jobban, csak ő érdekesebb, amikor hazaér. Figyeld meg, hogy azért ha baj van, elesik, éhes, bánata van, azért hozzád fog menni. Örülj neki, hogy szereti az apukáját is, ezek szerint mindketten nagyon jó szülők vagytok:)! Én még a nagyira is féltékeny voltam eleinte, aztán rájöttem, hogy nem fog egész életében csak engem szeretni, az a lényeg, hogy tudja, én a legbiztosabb pont vagyok az életében. Gondolj bele, egyszer majd szerelmes lesz....:)!
2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer szerelmes is lesz, de ez valahogy nem szomorít el :) Az másfajta rajongás lesz! De köszönöm a bíztató válaszokat, ezek szerint ez nem egyedi "probléma" :)
2011. nov. 8. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!