Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a babakocsiban vízszint...

Ha már a babakocsiban vízszintesből (na jó,30 fokról) felhúzza magát a baba, teljes ülő pozícióba, az azt jelenti, hogy tud ülni? Tehát ültethetem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném tönkretenni a gerincét, csak már úgy várom, hogy új szemszögből lássa a világot. Máshol nem ül fel, nem is próbálkozik, mert hasonfekvő, így is közlekedik: kúszik, s így mindent elér egy kis nyújtózással. Már kutyázik is és onnan "kiül" oldalra, egy kézen támaszkodva, de ez olyan félig fekvés. Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. júl. 2. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.Fiam utált feküdni a babakocsiban, mikor ültettem,akkor ragyogóan elvolt, ő húzta fel magát.DE szőnyegen,magától még nem ült,még annyira sem mint a te babád.Igazából nem volt túl sok választásom,mert vagy végig ordított volna minden utat,vagy ültettem.Semmi baja nem lett,megtanult szépen ülni(kb 10 hónaposan),azóta sincs baj a gerincével.
2012. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is megpróbálhatod ültetni, ha több funkcióba ültethető a babakocsid, akkor először csak egyet emelj rajta. És figyelj arra, hogy ne csússzon le, ott legyen a popója, ahol hajlik a háttámla. :)

Biztosan nagyon élvezni fogja! :D

2012. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is itt tartunk, ha csak egyet emelek a fekvő helyzetből felfelé, akkor állandóan nyújtja a nyakát és úgy próbál leskelődni kifelé. Szerintem, ha úgy hagynám biztos kiállna a nyaka szegénykémnek. Én még eggyel feljebb szoktam rakni. Az első babámat is így vittem, ő már 10 éves és semmi baja a gerincének.
2012. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En akkor tettem ultetobe, amikor már onálloan ult és nem dolt el. Kb. 7 - 8 hos volt.
2012. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az utolsónak is, azt hiszem, nem eröltetem azért. Csak amíg maga megül a babakocsiban, ha felhúzta magát. Legalábbis amíg bírok vele.
2012. júl. 3. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
leírom nálunk hogy volt: amikor rájött h nem lát ki, akkor egy kicsit megemeltem a kocsit. Aztán amikor ugy megült hogy én letettem és ült, akkor egy kicist feljebb ülhetett. Aztán 7 hósan felült egyedül, azóta ülhet teljesen. De sose értettem miért baj ha ül, hiszen leültetettm és nem borul el. Aztán amikor felült egyedül, akkor láttam a különbséget a két ülés között. látható volt h sokkal egyenesebben ül azóta. Szóval amíg bírod próbáld meg kevsébé ültetni.Ha kiül oldalra nekünk onnan egy nap alatt felült rendesen.
2012. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!