Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónapos korban vittéte...

Ti hány hónapos korban vittétek először a Balatonra vagy más tóra fürdeni a babátokat? Az én picim 7 hónapos, de csak melegvizes fürdőbe vittem idáig. Esetleg kedvenc hely, amit ajánlani tudnátok babásoknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokal többet árt a melegvizes fürdő, mint a balaton. Én babám majdnem 11 hós volt, mikor először a balcsiba vittem, de csak azért, mert az esett nyárra, fél évesen januárban nem tudtam vinni.
2012. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. A melegvizes fürdőbe ki tudja mennyi baci terjedhet. Mi voltunk tavaly a balcsin, 10 hónapos korában, de vittem volna előbb is. Viszont melegvizes fürdőbe még nem jártam Vele, és nem is tervezem.Szerintem nem babának való. 21 hónapos
2012. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi van közel. Nekünk a Velencei-tó, így mi oda szoktunk menni. Agárdra a Napfény strandra. Jó gyerekes hely.:)

Bár tény az is, hogy nem marad le semmiről egy 7 hós, ha nem viszed be csak jövőre:). Anno a lányomat én sem vittem, mert nagyon érzékeny volt a bőre.

Most a kistesó 1 éves, és járunk fürdeni.

A nagy miatt is, ő már 3,5.

De a kicsi utálja, ordít, ha már a lába a vízhez ér.:)

2012. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok. szóval ha bele vinnéd sem biztos, hogy élvezné .
2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!