Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letezik-e meg a Belgrad...

Letezik-e meg a Belgrad rakparton (talan 18,19 sz. Alatt) a Bohem Klub?

Figyelt kérdés
Amikor Budapesten eltem torzsvendeg voltam ott. A tulaj&pultos Zsuzsa neni nagyon szimpatikus volt. Hazajovetelem utan elloptak a telefonomat igy nem tudtam tartani vele a kapcsolatot. A kozeljovoben tervezek egy budapesti utat es szeretnem tudni ha letezik-e meg a hely vagy sem. A neten mindenhol kerestem inkluzive Google maps, earth, stb szajtokon, de semmi nyoma. Valahol a kozelben talaltam egy Kahva el Salam nevu kavezot, remelem nem vettek meg a Bohemot valami arabok...nagyon zavarna, ugy erzem a Bohem megszunesevel eltunne egy resze fiatalabb eveimnek. Kerlek szepen valaszoljatok ha tudtok valamit, a japan etteremtol par meternyire van, ha avalaki arra jar es visszajelezne, nagyon halas lennek.

#hely #Bohem Klub #Belgrád rakpart #budapesti kavezok #budapesti klubbok #V. kerulet #kedvenc klubbom #kedvenc kavehazam #tolerans klub
2012. ápr. 22. 15:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Ne tolongjatok a válaszokkal.. :/

:P

2012. máj. 2. 20:33
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Sajnos kicsit késői a válasz de ha eddig nem jártál még arra...

Igen,létezik még!

Zsuzsanéni szokott lenni,s a válltótársa ...

Gyuribácsi csak Vasárnap van.

Telefonszámot tudok küldeni,privátba ha érdekel.

Üdv,; Egy régi ismerős...

2014. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Silent Öcsi válasza:
Még mindig létezik, Zsuazsa néni váltótársa Madame Tekk-Ila!
2017. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!