Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdés előtt vagy után etettek?

Fürdés előtt vagy után etettek?

Figyelt kérdés
Peluscsere evés előtt vagy után?
2012. júl. 3. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fürdés előtt is és után is eszünk, persze az egyik kevesebb.

Peluscsere szigorúan evés után, mert ha előtte, akkor tuti lepisil a kisfiam vagy engem vagy magát. Egyszer arcon pisilte magát :-)

2012. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még csak úton van a pici, de én az evés fürdés utánra tervezem. Aztán majd meglátjuk hogyan alakul.

A peluscserével kapcsolatban még nem gondolkoztam rajta, hogy mikor. Tapasztalatom meg nincs-, mint az előzőnek-, mert első baba növekszik odabent.

2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pancsi után! :)
2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt kb. 1 órával van vacsora, fürdés után kapnak egy-egy pohár tejet és mennek aludni( 1,5 és 5 évesek a gyerekeim).Pici korukban fürdés után szopiztak, csak úgy tudtak elaludni.
2012. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat filóztam már. Nekem 8 hetes lesz a kislányom és előbb fürdés, ilyenkor értelemszerűen peluscsere. Aztán eszik, ha bealszik közben nem keltem fel, hanem leteszem, ha nem és bekakil akkor kicserélem. Amúgy mivel napközben nagyon keveset alszik (mostanában átalussza már az éjszakát, remélem tartós lesz), így legtöbbször bealszik vagy etetés közben vagy, amikor a vállamra teszem büfizni.
2012. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányunk, este fürdés majd vacsorára cici. Ha nem túl álmos, akkor fürdés, cici, játék apával, cici és alvás.
2012. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabszem ***** válasza:
5 hónapos a kislányom. Mi 8-kor fürdünk, utána eszik és megy aludni.
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fürdés után alvás. Kezdetektől így van, most 9 hónapos.
2012. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos múlt, hatkor fürdés, majd evés, alvás;
2012. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudom más , hogy csinálja de én ha éhes megetetem. Az én babám, ordit, ha nem kap cicit ha megéhezik. 7-7,30 között szoktam fürdetni. Ez mindig így van de ha éhes én akkor adok enni mikor kéri, hogy ez fürdés előtt vagy utána van, nálunk mindegy.
2012. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!