Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pampers...

Mi a különbség a Pampers pelusok fajtái között?

Figyelt kérdés
Ti milyen különbséget vettetek észre köztük? Még kicsi a babám, de nemrég az egyik ismerősöm(akinek 2éves a fia) azt mondta hogy a Sleep@Play pelust nem célszerű használni ha már kúszik-mászik a baba. Én egyenlőre nem igazán érzek különbséget köztük, eddig még mindegyik bevált. Írnátok tapasztalatokat, hogy esetleg ti milyen különbséget vettetek észre, milyet használtok.
2012. júl. 3. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zöld nekünk bevált éjjelre és nappalra is, a narancssárga és a fehér valóban addig volt jó míg nem kúszott-mászott. Kisfiam nagyon sokat iszik és ezáltal sokat is pisil, a zölddel nem volt sosem baleset még éjszaka is kibír 12 órát.
2012. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehér vékonyabb, mint a többi, a narancssárgának nincs gumírozva a dereka. Szerintem a zöld a legjobb, de amíg csak fekszik a pici jó a narancs is.
2012. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is a zöld vált be. A sárgát 1X vettem, mert akkor akciós volt. Állandóan kifolyt minden, pedig a babám még nem kúszott/mászott. Alig vártam, hogy elfogyjon.

A fehér meg valahogy irritálta pisi után, gyak. minden pisi után cserélhettem. Pedig úgy hírdetik, hogy szuper száraz marad a popsija...Azt kaptuk, de ott is vártam, hogy elfogyjon a csomag.

A zöld szerintem a legjobb, van, hogy 12 órákat kibír, mert ha alig van benne valami, nem mindig cserélem le, és a Törpe még nem panaszkodott miatta.

Amikor nagy dobozban árulják akciósan, mi akkor szoktunk feltankolni.

2012. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a zöld vált be mióta mászik a babám! A sárga nekünk folyton lecsúszott róla, ha éppen "úton volt"! Olyan is volt a sárgával, hogy reggelre kiszakadt és folyt ki mindenhova a drazsé, nem is egyszer! A fehér az jó lenne, de én őrült drágának tartom! A legjobb a zöld!
2012. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos kislányom van. Rengeteget mászik, nincs 1 perc nyugta. Nálunk nappalra bevált a sleep&play, és a sima zöld is (ez persze jobb, többet bír, hosszabban van benne nedvszívó réteg). Amiben nagyot csalódtam, az a Premium Care volt. Kitűnő pelus lenne, ha nem lenne olyan rövid benne a nedvszívó réteg. Meggyőződésem, hogy éjszakára nem lehet gyerekre adni, mert olyan szinten átázik, átnedvesedik a derekánál, hogy kritikán aluli...Valamiért ragaszkodok a Pampers márkához, de egyre inkább a dm-es babylove-hoz húz a szívem. Azzal még sosem volt éjszakai baleset, és egyáltalán: semmilyen...csak az ára lassan beéri a P-ét.
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A színeket még nem tudom, mert mi csak a premium care-t használjuk a 4 hónapos babámra, de nekem nagyon nagyon bevált. Próbáltam a sima pampers-et és a liberot is, de messze ez vált be a legjobban.
2012. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!