Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a babám, és sokat...

Beteg a babám, és sokat kakil, nem tudom miért, tisztába rakom rá 2 percre megint kakil. Mit tegyek, hogy ne fogyjon ennyi pelus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

ne mááááááááár!

ne a pelenkával foglalkozz, hanem vidd orvoshoz, ha beteg és hasmenése van.

vagy ez most kamu kérdés????

2009. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
mi baja van a babádnak ,mennyi idős és hasmenése van?ez nagyon fontos
2009. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

NEM HASMENÉSE VAN!

VOLTUNK ORVOSNÁL!

nem a leszólásokra voltam kíváncsi, azt tartsátok meg magatoknak

nem a pelenkán spórolok de valami megoldást akartam mert így 1 nap alatt elmegy egy csomag pelus és sajnos nem dúskálok...

ja és nem kamu!

2009. júl. 9. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
tényleg legalább válaszolj a kérdésekre!Egy pici baba nagyon könnyen ki tud száradni ,komolyan ne a pelussal foglakozz hanem vidd mihamarabb a kicsit orvoshoz!NEM JÁTÉK!!!!!!
2009. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

de akkor miért kakil ilyen gyakran???

én pelenkadiszkontban szoktam mindig venni, így a legolcsóbb, darabja 32 Ft-ra jön ki.

ha városban laksz, akkor biztos van pelenkadiszkont, vagy árulnak bababizományikban is.

első voltam

2009. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NEM LE AKARUNK SZOLNI CSAK NEM ÉRTJÜK AKKOR EZ MIT JELENT!ILLETVE HA NINCS HASMENÉSE A KICSINEK AKKOR HOGY ÉRTED H EGYBŐL KAKIL?ELŐZŐ VOLTAM
2009. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha tud már ülni ültetheted bilire, amikor úgy látod, hogy kakilni fog. Más trükköt nem tudok, esetleg a hagyományos textilpelust. De gondolom mosni sem akarsz. Amúgy lehet székrekedése van és csak bogyókat kakil. Lehet meg kéne hajtani és akkor kijönne egyszerre az, amit apránként nyom ki. De mivel nem tudom mennyi idős így nem tudom eszik e már gyümölcsöket. Ha még nem akkor a kamillateát próbáld meg.
2009. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem hasmenése van, hanem rendesen kakil nem sokat kis adagokat

és voltam ma orvosnál kapott rá kúpot is de ennyi

gondolom tudja egy orvos mi kell ilyenkor, nem kell leszólni hogy vigyem orvoshoz, mi sem természetesebb ennél, nem ez volt a kérdés, de látom unatkoztok, hogy így letámadtok.

Ha tehetném én sem itt vesztegetném az időmet hogy kérdezgetek, de már nem tudok mit tenni szegénykémmel.

ja és mielőtt megkérdeznétek, nem adtam neki semmi olyan ételt amitől mehet a hasa (nem híg széklet)

6 hónapos amúgy

2009. júl. 9. 18:06
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak, köszönöm!

nem bogyókat kakil azt ki tudnám borítani rendes állagú csak sokszor és nem olyan nagy mennyiségben mint szokott.

tehát nem is székrekedése van, nem tudom az orvos sem tudta kaptunk gyógyszert és ennyi.

na mindegy

azért neked köszönöm

2009. júl. 9. 18:09
 10/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem unatkozom, csak a kérdésed hangzott kissé fucsán.

én vagyok az első lepontozott válaszoló, aki később a pelenkadiszkontot javasolta, de látom, figyelemre sem méltattad a segítő ötletemet.

:(

jobbulást a babának

2009. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!