Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerekemmel lehetet...

Csak az én gyerekemmel lehetetlenség zöld ágra vergődni ma?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, ma egyszerűen nem tudok semmit sem kezdeni vele. Folyton csak cicizne és nem alszik, csak sír és sír, nyűgös. Tudom, hogy a meleg miatt van de nálunk még hűvös is van és már csak egy pelust hagytam rajta. De délelőtt aludt kb. egy 20 percet azóta semmi, alig tudtam elkészíteni az ebédet mert sehol sincs el, folyton csak nyafog, ha lefekszünk feszíti magát, amint evett felül az ágyon de sír mert álmos. Ráadásul éjszaka is hasonló a forgatókönyv, folyton csak enne és enne és lehetetlen az alvás. :( Kezdek nagyon fáradni ... :(
2012. júl. 3. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én lányom is 10hónapos. Nyűgösség az itt is pipa,viszont Ő többet alszik mint szokott..de. 2óra most megint alszik. Foga hogy áll?
2012. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már 6 foga van . :)
2012. júl. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!