Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi Dévény torna kezelés...

Mennyi Dévény torna kezelés után kezdett el mászni a babátok és akkor hány hónapos volt a kicsi? És az normális, hogy pici kék-zöld foltok vannak a testén a kezelés után?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 8 hónapos és 3x voltunk eddig Dévény tornán. Amikor elvittük, akkor még csak a hasára tudott fordulni. Már az első kezelés után a hátára is visszafordult és azóta is sokat gurul. A kúszást még nem tudja, nem négykézlábazik magától, bár már odáig eljutottunk, hogy ha négykézlábra állítjuk, akkor néhány másodpercig meg tudja tartani magát és rugózik. Vajon hány kezelés múlva fog tudni kúszni-mászni?
2012. máj. 22. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!6hós korában voltunk elöször. 1 kezelés után oda vissza forgott,3után rugozott,4.után kezdett mászni.. 8hós korában mászott,akkor 3hónap szünet kontroll,majd utána még pár kezelés majd 1évesen korában hagytuk abba. 10kezelése volt összesen.

Hamarosan mászni fog ne aggódj! Szerintem a kék zöld foltok nem normálisak,szerintem kérd meg kicsit lágyabban csinálják.:)

2012. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hónapos korától járunk. 6 hónaposan fordult hasra, 7 hónaposan gurult, 8 hónaposan kúszott, és 11 hónaposan kezdett mászni. Most 1 éves, és kapaszkodva lépeget.

Szerintem az alapproblémától is függ. Nálunkj elég nagy volt a gond, de már sinen vagyunk szerencsére.

Enyém nem volt foltos sosem.

2012. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan jött a Dévényes, mert a keze a babámnak szüléskor "leszakadt", nem mozgatta, az izmai nem működtek.

Hasalni sem tudott, nemhogy forogni .

6,5 hónapig járt hozzánk.

Ekkor kezdett el mászni a lányom, 3 hónapig mászott, közben felült, felállt, 10,5 hósan elindult önállóan.

Most 15 hónapos lesz és gyönyörű a mozgásfejlődése, már szabályosan szalad, gugol, hajol, felcsippent apró köveket. Hátrafelé megy, kapaszkodva lépcsőzik.

2012. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Hetente 2x járt, majd utolsó hónapban heti 1x.

Olyan 80 e ft-ba került, ha erre vagy kíváncsi.

2012. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiam kúszott már 9 kezelés után mászni kezdett.11 hónapos volt ekkor.13 hónaposan indult el.
2012. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Remélem nálunk is hamarosan eredménye lesz a tornának.
2012. máj. 22. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!