Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőkről?

Figyelt kérdés
Bevált, érdemes venni? Vagy értelmetlen, többet árt, mint használ?

2012. júl. 4. 16:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Oké, kicsit sarkítva, de lehet benne valami :)

Arra jutottam, hogy nem árt, de nem is használ túl sokat a véleményetek szerint. Köszönöm mindenkinek a választ. Végülis, ha abból indulok ki, hogy a lányom is 1 hónap alatt indult el egyedül, akkor kár megvennem. Na nem a 2-3000 Ft-ot sajnálom, hanem a tárolásra nincs kapacitás már itthon, fejlesztő játékunk is van bőven. Inkább fogom a kezét.

2012. júl. 4. 17:00
 12/14 A kérdező kommentje:
Más: egyszer írja már meg valaki, hogy miért pontozza le azt, akinek más a véleménye! NEKEM hasznos volt minden válasz. Mégegyszer köszönöm!
2012. júl. 4. 17:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónapos kislányom az ajánlott 9 hónaposan kapta meg. Nem hazsnálja még csak ismerkedik vele. Az a lényege, hogy zenél ha tolja. Mindig figyeli, hogy mit kell vele csinálni:D Ha akkor odateszem elé amikor éppen megáll akkor kapaszkodik benne, de aztán mivel kicsit megtolja lecsücsül hogy honnan jön a hang és ülve, térdelve tolja, hogy menjen:D Szerintem motiváló lesz majd a későbbiekben, mert mindent imád ami zenél vagy világít...

Igazából a miénknek ez a funkciója. Később egyébként ez a típus játékbabakocsinak is alkalmas a babáihoz:) Első néhány napban amikor kíváncsi voltam mit csinál vele és folyton noszogattam vele az én kicsim beleült:D

2012. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes figyelembe venni, hogy mekkora a lakásotok, van-e elég hely tologatni, festettek-e a falak, van-e tükör, sérülékeny bútor, stb, mert ezeket mind leamortizálhatja, vagy egy esetleges esésnél a gyerek szenved sérülést. Én is akartam venni, de lemondtam róla, mert pici a lakásunk; amúgy szépen lépkedett a bútorok mentén, majd átkapaszkodott egyikről a másikra, a séták alkalmával meg a babakocsit tologatja (15 hónapos).
2012. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!