Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőkről?

Figyelt kérdés
Bevált, érdemes venni? Vagy értelmetlen, többet árt, mint használ?

2012. júl. 4. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem tudom, hogy mennyit használ, mert nekünk nem volt. Sok rosszat hallottam róla. Az én lányom a kiságyba kapaszkodott, meg amibe bírt. Ágyba, radiátorba, székbe..stb. 8hósan feállt, 10hósan már kézen fogva sétáltunk, 1éves korára meg magától ment. Úgyhogy úgy gondolom e járássegítő csak pénzkidobás.
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk sem volt, mert nem találom hasznosnak. Nélküle is hamar megindult a kislányom.
2012. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Gyanakszom erre én is :) Mi rosszat hallottál róla?

Én nem ismerem, de nehéz elképzelnem, hogy ha tolja maga előtt, akkor nem esik el benne, vagy gurul el előle...ilyen hülye gondolataim vannak.

Lányomnak nem volt, a fiam 10 hónapos, már menne, és érdekesnek tűnt :)

2012. júl. 4. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt, ami játékasztallá alakítható. Az egyik felén Duplozni lehet, a másikon meg mindenféle pörgettyű van. Járássegítőnek is sokat használta, nekünk bevált:)

De ha nem ezt, akkor a nővére babkocsiját, széket, mindent tologatott. Szóval nem ártalmas, nem olyan, mint a bébikomp, ezt magától használja. Száguldozott vele a házban.

Kb. 2 e ért vettem használtan, annyit bőven megért.:)

2012. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Valahogy ki van találva, nem gurul el előle, mert lassan gurul, kicsi kerekei vannak.:)

Viszont a lányom babakocsijaival hatalmasat esett szegény fiacskám, szóval annál jobb.:)

2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Gurul előtte. Olyanokat hallottam, hogy feláll, mert ugye felkapaszkodik benne, és rögtön elkezdi tolni és akkor el is indul holott lehet még nem kéne mennie, csak állnia. MErt a csipő izomzatának is fejlődnie kell. De ha rögtön elindul, állás után akkor azt az izomzatot terheli, ami még úgy megerősödve és tönkremehet a csípője. Olyat is hallottam, hogy megtanul vele járni, de amikor meg egyedül kellene mennie, akkor újra bátorságot kell gyűjtsön, ergo újra meg kell tanulnia járni neki. Kapaszkodva, kézenfogva és úgy egyedül. Szóval én ezek miatt nem vettem, de nem is kellett. Inkább sétálgattunk kézenfogva (első voltam)
2012. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kézenfogva sétálgatás pont ugyanilyen. Pontosan ugyanúgy működik, mint a járássegítő.:)

Semmivel sem jobb vagy rosszabb. Akkor sem tud egyedül menni, csak ha segítesz neki:)

És a járássegítőt a fiam egy nap max 10 -15 percig használta összesen, összeadva az egy perceket. ennyit tuti nem lesz baja..:)

2012. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk van, már viszonylag korán megvettem neki (6 hónapos korában) egy börzén. Mivel alkalmi vételnek gondoltam, így megért 2500 Forintot. Ráadásul teljesen új állapotban volt.


A lányom eljátszott és mai napig eljátszik a zenélős és más részeivel, de túl gyors neki.

Hiába fékezem be, akkor is. Ha pedig fognám, hogy ne guruljon olyan gyorsan, akkor pedig ott lennék, mintha a kezét fognám.


Egyébként a lányom 7,5 hónaposan állt fel először, 8,5 hónaposan próbálkozott a bútor mellett lépkedni, de csak 10 hónaposan indult meg úgy, hogy a kezét fogtam.

1 éves lesz pár nap múlva, de az egy kezes sétánál tartunk és a napokban tette meg az első 3 lépését önállóan.


Abszolút nem vagyunk lemaradva, úgy gondolom.

2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dévényes azt mondta, hogy igen, érdemes, onnantól kezdve, hogy kapaszkodva lépeget a baba, mert valamibe kapszkodv úgyis járni akar majd, és jobbez, mint egész nap anyucinak, apucinak görnyedni felette és "Jártatni" a BABÁT
2012. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
A csipőt pedig nem teszi tönkre, hisz akkor a bútorok, kiságy mellett is le kéne kötözni, hogy szegény gyerek fel ne álljon és járkáljon kapaszkodva, mert jajj, a csipője, ezeket a hülyeségeket a túlnaturalistamamik találták ki, akik még a 3 éves gyereket is magukra kötve hurcolják, nehogy felegyen a földről egy darab koszt :D
2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!