Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ínygyulladásom van, vagy...

Ha ínygyulladásom van, vagy szuvas fogam, akkor elkapja tőlem a bacikat a babám, ha szájon puszilom?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs nekem egyik sem, csak anyósom állandóan szájon puszilja a babám, és hát így hetven felé közeledve nem valami jók a fogai,meg mindig bűzös is a szája.Nem szeretném ha elkapna valami bacit a nyálából, ami tönkretenné a kis fogait.Szerintetek el lehet így kapni pl. az ínygyulladást?Azért kérdezem, mert nem vagyok tisztában evvel.Előre is köszike a válaszokat.Még annyit, hogy mondjam meg neki, hogy ne a száját puszilgassa?Olyan sértődős mindenen sír ha szólok neki, de annyira unom már, hogy én nem csókolgatom a száját, ő meg állandóan oda ad neki puszit.És olyan nyálas puszikat ad, hogy na.
2009. júl. 10. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elkaphatja. (Én is szájon puszilom a gyerekemet, előre szólok... Tudom, hogy nem jó...)

Szerintem egyszerűen kérd meg, hogy ne csinálja. Ha megsértődik ezen, hát megsértődk. Majd abbahagyja. A

mit te jónak gondolsz a gyerekednek, azt a többiek is vegyék figyelembe és az legyen az irányadó. Ennyi.

2009. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, nem jó a babaákat szájon puszilni, mert a mi szánkban vannak olyan szuvasodást előidéző bacik, amik a babák szájában még nincsenek, és nem jó, ha esetleg átrakjuk az övékbe a szájrapuszival.

Én is megállom, hogy ne pusziljam szájon a kisbabám, akármennyire cseresznyeszájú :)

Mondd meg neki, hogy ne puszilja szájn mert te se teszed, és ha az anyja valamit nem csinál vele akkor azt más se csinálja. Hadd sírjon, ne törődj vele!

2009. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bocs de, ha még te puszilnád az is furi, na de az anyós. Így lehet szájpenész, aphta, bármi.
2009. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mesélj el egy történetet, hogy mit történt a szomszéd kisfiúval amikor pl. a keresztanyja szájonpuszilta és annak aphtája volt. Napokig nem evett a gyerek, mert annyira elterjedt a szájában és a garatjában és 2 hét mire meggyógyul. valamit hazudj. Hátha nem sértődik meg és ért a történetből.
2009. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!