Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hibás lenne a Tommee Tippee...

Hibás lenne a Tommee Tippee légzésfigyelőnk?

Figyelt kérdés

5 hónapos elmúlt a kislányunk, de a légzésfigyelő elég sűrűn riaszt még most is. Hibás lenne? A doktornő szerint a kislánnyal minden rendben van.

Már próbáltam állítani az érzékenységén is, de semmi változás.


2012. júl. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha minden jól van összerakva,nem az elem merül, nem tud róla lemászni. Ha újonnan vettétek nem szabadna neki rossznak lennie, elvileg.

Csináld azt, hogy ha többször csinálja rövid idő alatt, akkor odaállsz vagy ülsz egy székre a közelbe és figyelsz. A kislányod mellkasán, hátán látod, hogy emelkedik, tehát levegőt vesz.

Meg hallodtam olyat, hogy kórházban vizsgáltaták ki a babát, akinél többször előfordult.

2012. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugye ez elvileg az egész kiságyat érzékeli.Tehát ha forgolódik is, érzékelnie kellene. Volt már hogy ott álltam felette, vett levegőt, mégsem jelezte vissza az egység.

Újonnan vettük 50ezerért a Brendonban. Szerintem visszaviszem. :(

2012. júl. 4. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem mindenkepp vidd vissza, mert szerintem nem jo valami benne. Nekunk is Tommee Tippee van, es eddig teves riasztas egyszersem volt. Az egesz agyat erzekeli.

Ha az orvosotok azt mondta hogy a kislanyodnak semmi baja, akkor valoszinu hogy a legzesfigyelovel van gond.

2012. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy veszi a levegőt és riaszt ennek ellenére is, akkor esélyes, hogy tényleg rossz. Vidd vissza, gondolom még garanciás. A másik viszont, hogy ha alvás közben légzéskimaradás lenne, azt a doki nem fogja sehogy látni. Alvásvizsgálaton pl. a Madarász utcai kórházban tudják megmondani hogy biztos rendben van-e minden. Mi is ott voltunk , mert sokat riasztott a gép. Tévesen, hála Égnek! Kedvesek ,aranyosak, segítenek. Ha esetleg a csere után is riasztgat, kérjetek időpontot szerintem. Jobb tudni, hogy tuti minden oké :)
2012. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor légzésfigyelőt kerestem, akkor ez is szóba került. De nagyon sokan írták, hogy tévesen riaszt, így inkább angelcare-t vettem
2012. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószinü hogy hibás.Nekünk angelcare volt,mégis sokat riasztott.Volt hogy a gyerek fent volt a kiságyban mozgott ,és mégis becsippant.Örültem mikor kivettük alóla 1 évesen.
2012. júl. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!