Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkakuka a jobb?...

Melyik pelenkakuka a jobb? Tommee tippee vagy angelcare?

Figyelt kérdés

Az angelcare-nél úgy tudom egybe gyűjtődik, a tommee tippee-nél el kell fordítani a tetején egy bigyót és így minden pelus külön csomagolódik be.


Első gyereknél neylon zacskóztunk, a pisis a kukába, a kakis meg a nagykukába, ha épp ment ki valaki az udvarra, ha nem ment senki, mert egyedül voltam itthon a gyerekkel, akkor 3-4 óráig is szagoltuk. Egyedül nem hagytam a gyereket csak azért hogy kimenjek az udvarra a kukához.

A második gyerkőcnél nem vagyok hajlandó szagolni 1,5 évig míg nem lesz szoba tiszta.

Szóval akinek nincs ilyen kukája, ne írjon véleményt ha kérhetem.



2012. máj. 8. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk tomee tippee van. Szagot sosem éreztem. Annyi a baj, hogy ugye drága az utántöltő. Rendeltem vateráról utángyártottat, de az nem jött be nekem. Most utántöltő nélkül használom. Kakis pelust uzsizacsiba, pisist csak simán dobom a pelenkakukába. Szagot csak akkor érzek amikor kinyitom. Egyébként 2-3 naponta ürítem.
2012. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem angelcare volt (illetve megvan még, de árulom) ehhez is drága az utántöltő, de lehet hozzá kapni a vaterán is. Bár szerintem egyszerűbb és olcsóbb a 60 l-es kukás-zsák.
2012. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 8. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy mégis off-olok, de mi is neylon zacskózunk, ismered a tesco saját márkás illatosított pelenkazacsiját? 300-400 Ft körül van egy csomag, sokáig elég, és tök jól elfedi a szagokat. Mi azt használjuk 20 hós lányunk születése óta, kuka szintén a kertben, nem mindig megoldható azonnal levinni a pelust. Ez így működik, nem kell szagolni semmit.
2012. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk angelcare van, szerintem nagyon jó, a szagokat teljesen kizárja, és könnyű kezelni.

Egy utántöltő tekercs kb 1,5-2 hétig tart ki nálunk, ha jól tudom, hatosával lehet venni őket, szóval egy hatos csomag 2,5-3 hónapig elég.

Ha így nézed, szerintem megéri az árát, legalábbis mi ennél többet is elköltöttünk teljesen haszontalan baba cuccokra..

2012. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!