Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek 6 hetes kislanyom...

Mit tegyek 6 hetes kislanyom 6 napos szorulasaval? Budiket pukizik (mint egy felnott) de semmi nem jon neki. Mar probaltam:lazmero, viz, tea, szilva le, has maszirozas de semmi.

Figyelt kérdés
Vigyem orvoshoz?Kb. 1.5 hete kezdtuk a tapszert mert mar keves a tejem.Mit pobalajak meg?Kup itt nincs(kulfoldon vagyunk).Szegeny nagyon szenved es probalkozik de nem sikerul neki.A hasat nem ereztem kemenynek csak amikor sir mert akkor befeszit.
2009. júl. 10. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup. Nem tudom kaphatja-e már, egyébként nem gyógyszer. Orvostól kérdezz utána.
2009. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden képen vidd orvoshoz!6 napja nem kakilt akkor abból még bélcsavarodást is kaphat és az műtét!Az orvos kiír neki valamilyen hashajtót de az is lehet,hogy beöntést kap a picúr.Ma még bizti rendel a gyerek orvos ne várj hétfőig!!!!!!!
2009. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ezzel mi is kínlódunk pedig már 3 hónaposak leszünk. Sorolom mi mivel próbálkoztunk:-)

- Espumizan /nem hat/

- Infacol /böfizni jó/

- Laevolac /beválik aponta 3X 5 ml/

- Angol víz / hááát nem tudom vannak fenntartásaim, de azért adjuk azt is

Kamilla tea /jó/


Mindezek ellenére egész nap kínlódunk, állandóan nyom néha már fogalmam sincs mit, mert szerintem már nincs minek kijönni. Éjjel fél 3-kor ébred és 5-ig csak nyom nyom nem alszunk, de már legalább nem sír! Próbáld ki ezeket szerintem már több csodaszer talán nincs is:-)

2009. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SargaRigo válasza:

Ugyan a kérdezőnek valószínűleg már nem aktuális, de pontosítanék!

Az Espumisan csepp az nem kakira van, hanem puffadásra, konkrétan hasfájásra! Nekünk ez volt a csodaszer! Evés előtt kell adni, és máris nyugodt az éjszaka.

Hogy a témához is szóljak, a hat napos szorulás már sok! Gyermekorvoshoz kell vinni, és ő majd megoldja! Nem szabad várni, mert komoly bajokat lehet vele okozni!

2013. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!