Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergia lehet? Joghurt vagy...

Allergia lehet? Joghurt vagy szilva?

Figyelt kérdés

Kislanyom kiuteses lett, de nem tudom mitol!!

18 honapos es szinte mar mindent eszik.

Mindig egy fele joghurtot kap, de most nem volt olyan a boltban, igy mas markat vettem es kiuteses lett.

Ferjem vett szilvat amit megmostunk es meghamoztunk es megette a lanyunk (olyan mint a ringlo sziva csak zoldben....igy zolden erett.finom edes volt).

Szilvat es joghurtot is evett mar ezert is nem ertem mitol lehet.

Vedonot felhivtam es annyit mondott, hogy ok ne adjak neki tobbet (hulye lettem volna meg adni, na mind1).

Csak 3-4 pottye lett, de azert aggodom kicsit, nehogy tejerzzekeny legyen.Egyenlore nem iszik meg tejet.

Mit gondoltok?


2011. aug. 8. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Száj körüli pöttyök, tipikus tejfehérje allergia.

Megírnád, melyik két féle joghurt?

A szilvára minimális esélyt látok...

2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Otthon nem kaphatoak ezek a markak.

Arab boltban veszem.A szeme alatt es az aracan a fule elott vannak.

Szerinted csak ezt a markat ne adjam, vagy egyiketsem?

Semilyen tejtermeket ne adjak mostmar?

2011. aug. 8. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A szeme alatt?

Hát ez viszont már elbizonytalanító... Nálunk, meg akiket ismerek, azoknál ilyen nem volt.

Gondolom külföldön éltek.

Azért kérdeztem csak a márkát, mert akkor meg tudtam volna nézni, hogy hogyan készítik, másféle érlelésű lehet.


A nagyobbik lányom már kinőtte a tejfehérje allergiát, és nála fokozatosan lehetett bevezetni a tejtermékeket, de a joghurt volt az utolsó előtti (vagyis utána jött még a tejszín és a tej maga) Amelyikben a fehérjék jobban roncsolódnak a kezelési eljárás során, azt előbb kaphatja.


De most nem tudom, hogy Nálatok végül mi is lehet?


Én azt csináltam, hogy ha gyanús pöttyök/foltok lettek a gyereken, rögtön lefényképeztem, és amikor legközelebb az orvoshoz mentünk, akkor vittem a gépet, és megmutattam neki, mert rendszerint mire eljutottunk, addigra a pöttyök rég elmúltak, és ezt elmagyarázni nem annyira lehet, csak megmutatni...


Nem lehet így "diagnosztizálni", mutasd meg orvosnak, ha legközelebb valamitől kijön, a régi fajta joghurtot meg add neki bátran.

2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom szepen.

Mi nem jarunk orvoshoz igazabol, csak ha beteg (kopp-kopp meg nem igazan volt)

vedonohoz holnap mindenkeppen elmegyek, de ma delutan mar nem voltak ott amire kijottek a pottyok.

Egesz este figyelem, de nem jott tobb.Legzesfigyelot bekapcsolom ejszakar, mert en a tojasra es szinezo anyagra vagyok allergias es akkor nekem odemam is lesz (csak a szinezeektol).

Remelem nem lesz baj :)

2011. aug. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!