Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babád bevinnéd a...

6 hónapos babád bevinnéd a velencei tóba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem.
2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat elo vizbe lehet, hogy meg nem vinnem be 6 honaposan.
2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Olyan helyre ami kifejezetten fürdésre van kijelölve lazán,mert ott a víz be van vizsgálva.
2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a 4 hónaposat a Balatonba viszem be. Természetes vízbe viszem, mert öntisztuló, medencébe viszont majd csak leghamarabb jövő nyáron.
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2012. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
42%
Persz , csak vigyázz , hogy ne nyeljen a vízből.
2012. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, előzőnek nagyon igaza van. Múlt héten voltunk a gyerekekkel, és nem volt valami szép a víz, nagyon iszapos. De szerintem, ha vigyázol, beviheted nyugodtan.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze! A strand a hiedelmekkel ellentétben nem jobb, nagyobb a fertőzésveszély, mint a természetes vízekben.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A strandon a medence még rosszabb mint egy természetes tó, úgyhogy oda még később, de természetes tóba sem szívesen. Inkább felfújható pancsolóba tenném. Babaúszásra jártunk 4 hónapos kortól, de az kimondottan babaúszásra használt medence volt, speciális szűrővel, szigorú ellenőrzésű uszodában.
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi tegnapelőtt belevittük a 7 és fél hónaposat, kisfiú (egy kislánnyal hamarabb meggondoltam volna). Van neki úszógumija, ami a lába között is tartja. Nem nyelt, Apával vittük, vigyáztunk rá. Sapka volt rajta a napszúrás miatt. Természetesen jól bekentük. Mi Gárdonyban voltunk, 25 fokos volt a víz. Mi az Ökostrandra járunk, a szabad strand piszkos és hangos még Nekünk. Kb. kétszer tíz- tizenöt percet voltunk vízben. Maradtunk a partközelben, hogy ha baj történne kiérjünk és ott melegebb is a sekélysége miatt. Egyébként Apu és én is hivatalos elsősegély nyújtok vagyunk, bízunk magunkban.

Egébként a vízhez szoktatást nem most kezdtük, két hete két nap is lent voltunk, akkor a karunkba vittük be, mert nem tudtuk, hogy milyen reakciót vált ki a "nagy víz". Tetszett neki, ekkor ruháztuk be a belecsücsülős úszógumit.

2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!