Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5hetes babámmal bemehetünk...

6,5hetes babámmal bemehetünk a velencei tóba?

Figyelt kérdés

Vettem neki egy kis felfújhatós csónakot,abba gondoltam hogy míg mi hűsölünk ő elvan benne,esetleg még a fürdetéshez használt szivacsot bele teszem neki,de ha nem pelenkát vagy akármit rakok neki,és szigorúan úgy hogy egy csepp víz sem érje őt!

Szerintetek?

Vasárnap megyünk strandolni.

És még valamit ki kell találnom hogy a naptól is védjem őt..de mit?!


2012. jún. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Hát pont a nap miatt nem vinném... a vízfelület még jobban visszaveri a sugarakat.

Először amikor olvastam a kérdést a reakcióm az volt, hogy úúúristem ez megbolondult (utólag is bocs érte :D ), egy ekkora csöppséget akar füröszteni egy kétes tisztaságú tóban... De megnyugodtam, a módszer tökéletes lenne, csak én a nap miatt nem vinném be...

2012. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
93%
egy ilyen pici baba csak árnyékban lehet, de még ott is kenjétek be.
2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak napernyővel, de jobb neki a fa árnyékában. Sajna nehéz, mert a szülők ilyenkor csak felváltva fürödhetnek.
2012. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy.. :)gondoltam hogy ha meglátják a kérdésem,az anyukák haja az égnek fog állni :D

Igen,nekem is a nap a bajom,esetleg uv szűrős nap erenyőt teszek bele,amit a baba kocsihoz is használunk..

De napon tartózkodni is szigorúan csak 11elött vagy 15óra után tenném a baba miatt,addig pihi az árnyékba.

2012. jún. 29. 18:57
 5/5 TKI Ibolya ***** válasza:
79%

Nem vennék rá mérget,hogy élvezni fogja.Az én fiam úgy félt a víztől,hogy még csónakban sem volt hajlandó bemenni a vízbe.

Bocsi de nekem ez tényleg hajmeresztő amit kitaláltál! És majd mindenkit megkérsz,hogy ne pancsoljon és fröcsköljön körülöttetek?

Mindennek meg van a maga helye és ideje.Szerintem ennek még nincs itt.Én ilyen idősen még a strandra sem vittem ki a gyerekeimet,főleg nem ilyen melegben.


3 gyerekes anyuka

2012. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!