Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén balcsira megyünk....

Hétvégén balcsira megyünk. Szopit pótolhatom 1 alkalommal vizzel?

Figyelt kérdés
Nem tudok hová félre menni, nem akarok körülményeskedni! Szerintetek adhatok neki 1, esetleg 2 alkalommal vizet? Légyszives ne támadjatok le, hogy miért nem szoptatom ott meg, ha nem ajánlatos a viz, akkor megpróbálom megoldani. Egyébként 7 hetes a baby.
2012. júl. 5. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatej és a víz nem ugyanaz.A víz nem táplál.
2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szomjoltás miatt adsz vizet, akkor próbálkozhatsz, de azért az evést vízzel nem válthatod ki. Ha éhes vagy, te sem laksz jól egy pohár vízzel, muszáj enned valamit...
2012. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem támad senki remélhetőleg de a víz nem azonos az anyatejjel én igy nem mennék ha nem szeretnél félrevonulni . nem az emberekkel a többiekkel kell foglalkozni csak a babáddal aki sztem a vízzel nem fog jóllakni és ha eddig nem látott cumisüveget - nem írtad - akkor lehet el se fogja fogadni .


én így inkább nem mennék de majd remélhetőleg ellazulsz és meg mered szoptatni mert arra fog vágyni . a víz jó szomj oltás ellen egy ideig.

2012. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze, ezt gondoltam. Mielőtt lemegyünk a partra, szopizik, utána ugyis bealszik, és a következő ébredésekor gondoltam a vizet, a szomjuság ellen.
2012. júl. 5. 15:32
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Közel hat hetes babám "tojik a vízre", és addig ordít, amíg meg nem szoptatom.


Szóval bárhogy is döntesz (és bármiért), előtte próbáld ki, hogy elfogadja-e.


Ha végleg nem megy a szopi, akkor én lefejt anyatejjel próbálkoznék amúgy.

2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ráadásul, ha meleg van, sokszor még az anyatej sem elég szomjoltásra, mellette adnak vizet. Van olyan kis napvédősátor, abba be tudsz fordulni, a "bejárathoz" egy törölköző és kész, teljesen elrejt. Nem kerül sokba, nagyáruházakban kapható.
2012. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A vízparton egész nyugodtan megszoptathatod. Letakarod magatokat egy kendővel. Ne "kínozd" vízzel...
2012. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem, eddig még nem próbáltuk a cumisüveget, csak szopizik! Ha tényleg ennyire ellenzi több anyuka, hallgatok rátok (első babám) és megoldom a szopit, vagy le sem megyek!
2012. júl. 5. 15:34
 9/28 A kérdező kommentje:
A letakarós megoldás tetszik :)
2012. júl. 5. 15:35
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
szoptasd meg ne hagyj ki egy étkezést se.Nem pótolja a víz a tejcit.Ők még nem azért szopiznak 3-4 óránként mert szomjasak hanem mert éhesek.Pokrocra lefekszel és elfordulva ciciztetted,ha zavar a közönség ne nézd.úgyse törödik veled senki se!Én még buszon is szoptattam ha kellett
2012. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!