Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot szeretnék kérni...

Osi87 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni alvásproblémával kapcsolatban. A kislányom 14 hónapos és még 2x aludta át az éjszakát, minden éjjel 3-4 alkalommal felsír. Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Már annyi mindent próbáltam homeopátia, laktatósat vacsorára, hársfa tea, panadol szirup (orvos és védőnő ajánlotta), de így is felkel. Velünk van egy szobában, de a saját ágyában azt mondták tegyük külön, de ha akkor is felsír nem akarok rohangálni éjszaka egyik szobából a másikba?!
2012. jún. 27. 17:56
 1/9 zokniszörny ***** válasza:
Mindig külön aludt, a saját ágyában? Vagy ez új?
2012. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

citromfű tea esténként

macskagyökér

homeoban mit próbáltatok? Nekünk a homeos orvos írt fel 5 féle golyót és neki lett igaza, szépen aludt utána, de mindennek, amit írtam, kell 2 hét, hogy elkezdjen hatni

2012. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra.... meg kell várnod, míg magától átalussza az éjszakát. Az én lányom 3 évesen még nem aludta át az éjszakát. Zombiként jártam keltem... Volt olyan éjjel, hogy 4x kelt. Kitartás!
2012. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok mi 13 hónaposak vagyunk...és már én is ki vagyok nagyon, még nem akarom külön tenni mert a szobája(ami még nincs kialakítva,most még "lomos") messze van a miénktől és még egyébként is kicsinek érzem ahhoz, bár lehet ez lenne a megoldás nem tudom. :(
2012. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és szeretnék adni egy tippet most próbáltam ki az afrikai rooibos teát (vöröstea) bioboltban vettem és a kismamablogon találtam rá,most ezzel próbálkozok...keress rá ha gondolod.utolsó voltam
2012. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megpróbálnám a helyetekben a külön szobában alvást mégis. Az én kislányom azóta alussza át az éjszakát. Nem zavarjuk a mocorgásunkkal. Sokkal jobban alszik Ő is és mi is. Most 1 éves, 6 hónapos kora óta alszik a szobájában. Míg velünk aludt 3x-4x felkelt éjjel. Most már egyszer sem.
2012. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Zokniszörny, igen mindig külön aludt mióta megszületett!
2012. jún. 28. 14:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Homeopátiában a Camomilla ch 15-t próbáltuk,köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat próbálkozunk a tippjeitekkel hátha valamelyik bejön!!!:)
2012. jún. 28. 14:44
 9/9 zokniszörny ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert arra gondoltam, hátha az a gond, hogy eddig mellettetek aludt, és most, hogy nincs ott mellettetek, érzi, és fél.

Van egy ötletem, bár viccesen hangozhat. Lehet, hogy alaposan ki kellene fárasztani alvás előtt, mondjuk sokat játszani vele, mesélni neki, énekelni. Nem tudom, hogy erre mennyire van időd, energiád. De lehet, hogy akkor sikerülne elkerülni a felriadást éjjelente. Amúgy a kamillatea jó, nyugtató hatású, azzal próbálkozhatsz még.

2012. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!