Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csak hason alszik a...

Másnak is csak hason alszik a babája?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a lányom és szinte csak hason alszik. Hallottam, hogy kifelé állhatnak így a lábacskái. Másnak is alszik hason?
2009. júl. 10. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 7 hónapos és másfél hónapja alszik hason,így érzi jól magát :)Én meg azt hallottam,hogy behorpadhat a mellkasa,de ezt nem hiszem...Nem tudom,tudod minden baba más.
2009. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a babám, csak hason alszik, amióta megszületett. Se nem görbe, se nem lapos, se nem horpadt :D :D
2009. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 hónaposak vagyunk, és születésétől fogva hason alszik, és semmi baja nincs. Szerintem sokkal jobb nekik (és neked is, mert nyugodt vagy), mert ha bukik akkor nem nyeli vissza hanem ki tud folyni-kicsi a fulladás veszélye-de ha már tud forgolodni akkor úgyis Ő dönti el. (mi már forgolodunk, de igy is hason alszik el) :-)
2009. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, már mindenfélét hallottam én is, de hason olyan nagyokat alszik, nem beszélve arról, hogy már 7 hetes kora óta az éjszakát is átalussza :)
2009. júl. 10. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak hason alszik a fiam,sőt a lányom is mindig csak hason aludt.Egyébként a gyógytornászok mindig a hason fekvést tanácsolják,mert erősödik a nyak és hát izom.Ezt még nem hallottam,hogy ettől kifelé állhatnak a lábacskái,szerintem ezt csak egy aggódó anyuka ragozhatta kicsit túl.Mikor már forgott,akkor meg egy éjszaka alatt akár 15x is fordult hanyat-hasra,hanyat-hasra....

Tehát mi orvosi utasításra alszunk/aludtunk hason,de igazából így (volt)kényelmes neki(k),hatalmasakat durmol(tak):))))

2009. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én első pillanattól hason altattam a kisfiamat,mert háton állandóan kalimpált,és felébresztette magát.

2009. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, lányok, senkinek se alszik háton a babája? Az enyém életében 15 percet aludt hason egyszer, 2 hetes korában. (most 8 hónapos).
2009. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Enyém is csak hason alszik és nem horpadt, nem csámpás. Most 1 éves, 7 hós volt mikor felállt, akkor pár hétig picit kifelé tartotta a lábfejeit, de ez hamar "elmúlt", később már szépen állt, most meg már szalad is és egyáltalán nem állnak kifelé a lábai.
2009. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak hason alszik, amióta megszületett.Nem csámpás és nem is horpadt, ahogy az előttem szólók is mondták.
2009. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos kislányom viszont csak a hátán, vagy oldalra fordulva tud elaludni. Utál hason aludni, ha átfordul, - mivel még visszafelé nem megy - már sír is.
2009. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!