Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám nem akar már...

4 hónapos babám nem akar már 3. -éjjel aludni nappal alszik 2 vagy 3 órát de éjjel nem. Másnak is csinálja ezt? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted pontosan? Egyáltalán nem alszik, csupán nappal az a 2-3 óra? Kicsit kevés lenne... Vagy...?
2011. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja 4 és fél hós kisfiam. Alig alszik este. Otthon voltunk vidéken, s a napokat szinte átaludta éjjel-nappal. Visszajöttünk, s nem akar este aludni, csak rövid ideig. Gyakran felkell, s nappal is nyűgölődik. A fogára gondolok. 2 hós kora óta nyáladzig, s pár hete egyre sűrűbben. Az ökle állandóan a szájában van, egyfolytában enne. Meg a másik, amire gondoltam nálunk após. Állandóan kereszthúzatot csinál. Panellben élünk, nagyon meleg van, s fürdetéskor bezárom a szobánkban s a konyhában az ablakokat. Amúgy a konyha ablak, ha ki van nyitva, a szobánkban huzat van, ha itt is kinyitom. Fürdés után nem sokkal kinyitom, de hiába zárva az ajtónk, ahogy járkálunk, jön be a huzat, após kinyitja a konyha ablakot s ajtót. Még a fülére gondolok, ne-e gyullad be, bár az nem tudom milyen tünetekkel járhat. Én ezekre gondolok. Tegnap össze is balhéztam apóssal, mert amikor kinyitotta az ablakot fürdetés közben, persze apa járkált, s fürdés után amint mi is kinyitottuk, mert egyébként még ugy is meg lehet sülni a szobánkban, rám förmedt, hogy fázok-e h bezárom. Hiába mondtuk neki mit mondott a védőnő, annyit mondott, zárjuk be a szobánkban azb ajtót s az ablakot, ne a konyhában, de a nagy melegtől se alszanak a babák. Én meg fogtam bezártam az ablakot.
2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!