Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Amikor először...

Anyukák! Amikor először adtatok tejet a babának hogyan reagált a pocakja rá?

Figyelt kérdés

Kaki utána milyen volt?

Én kislányomnak ma délutánra(reggel kapott kicsit),lett egy kis híg,savanykás szagú kaki,gondolom a tejtől.Akkor ne is adjam,nem bírja,vagy korai volt?

De ugye ez nem jelenti hogy soha nem tudok majd neki adni,tehát nem allergia?

Adtam korábban higítva,attól nem volt baj,de nem is ette nagyon,így is olyan híg ...arok ezek a mai tejek nem?


2009. júl. 10. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Fiamnak először 6 hónaposan adtam,és semmi baja nem volt tőle.Azóta adom neki és nem lett tejérzékeny.Most 16 éves.Imádja a tejtermékeket,naponta iszik minimum fél litert.Amúgy nem volt büdi a kakija,teljesen normális volt.
2009. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

szia!

mi 7 hónaposan adtuk neki először, laktózmentes tetra tejet, volt egy kicsit hígabb kaki nála, de ettől adtam tovább és el is múlt pár nap alatt. inkább az allergiára figyeltem jobban, de hála Istennek nem volt gond!!

2009. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!