Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a Brendonos Adidas szandál...

Ez a Brendonos Adidas szandál tartja eléggé a bokát?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 10. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pici babának (mármint, aki éppen hogy csak tud már járni) nem vennék ilyet, szerintem nem nagyon tartja a lábát.
2009. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartja. 2 éves kor alatt csakis magasszárú szandál ajánlott (ortopéd szakorvos által), sőt később sem árt.
2009. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, nálatok kell-e, de nálunk kötelező az ortopédiai vizsgálat önálló járáskor is. Amikor mentünk, a dokinéni kifejezetten kihangsúlyozta, hogy olyan lábbelit vegyünk a gyereknek, aminek a sarka zárt, vagyis fogja a sarkát, bokáját. Pedig semmi gond nincs a gyerek járásával, szóval nem azért mondta.

2009. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartja.

Ez tartja:

[link]


A Maus és a Dr Punto cipőket ismerem még, amik ilyesmik és az áruk a Siestáé alatt van.

2009. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is úgy gondoltam, hogy nem tartja, csak annyira szép, és jó lenne az Adidas pólóhoz és nacinkhoz. Csak azt nem tudom, hogy miért gyártják akkor 20-as mérettől?

Ti milyen szandit adtok pl. márkás rövidnacis garnitúrához?

2009. júl. 10. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Kicsit off-olok,de megkérdezem!H akkor mi a helyzet a pediped meg liliputi cipőkkel?Azok puha bőr de a bokát nem nagyon tartják mégis ortopédusok ajánlják!nem értem!


amúgy a kérdésre is válaszolva!

Nekünk a dr Batz és Carlo szandik váltak be!A dr Batz-ot imádta a legjobban a kislányom!

2009. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 10. 15:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk van hasonló szandink, csak márkanélküli...

Én a babakocsis sétákhoz adom rá, amikor tudom, hogy úgysem fog sétálni. A nagy melegben ez jó a babakocsiba, de ha menne a gyerkőc, akkor a magasított, zárt hátuljú szandi...


15 hós fiú anyuja

2009. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az az igazság, hogy a fiatalúr már nem hajlandó babakocsizni, állandóan menni akar. Lemondok a szandiról. Pedig minden nap nézegettem a neten.

2009. júl. 10. 15:32
 10/13 A kérdező kommentje:

Ilyen a garnitúránk ehhez szerettem volna ezt a szandit.

[link]

2009. júl. 10. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!