Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lábbelit vegyek neki-...

Milyen lábbelit vegyek neki- cipő, szandál?

Figyelt kérdés

A lakásban a bútorok,falak mellett már lépeget 9 hónapos kicsikém. Gondoltam vennék neki cipőt,mert a lakás nagy részében járólap van, zokniban csúszik is, meg lassan ha jön a hüvősebb idő,hideg is lesz. Vegyek neki bentre egy szandált,vagy cipőt vegyek???

Egyébként első cipőként adnátok a babátok lábáról ismerőstől "megörökölt" használt,de jó állapotú Siesta cipőt???


2011. aug. 15. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
bentre vegyél gumitalpú zoknit, ne cipőt. Annál jobban fejlődnek az izmai, minél többet van mezítláb. Ha nem látod a cipőn, hogy ki lenne taposva, akkor ráadnám, de csak kintre.
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak csúszásgátlós zoknit adtam/adok rá bentre.

Télre vastagabbat veszek, nem fázik a lába.

A megörökölt cipőt természetesen ráadnám!

2011. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Én Salus supi + technológiájú bőr szandált vettem neki amikor bent elkezdett ácsorogni. Ebben mászni is tud, és egyenesben tartja a bokáját, mert ilyenkor a terheléskor bedőlhet, ezt javasolta a gyógytornász. Ide is kiírom mert mi már kinőttük, hogy akinek kell 19-es és féláron átadom. 1 hónapot használt bennt, képet is tudok küldeni, erőt azonban az eladására nem akarok fordítani (tesz-vesz stb) nekem macerás. Ha kell valakinek írjon.

2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudnál képet küldeni???

képfeltöltés.hu vagy adjak email címet???Megnézném...

2011. aug. 15. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egyszerűbb az e-mail és így többet tudnék küldeni

2011. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké

elad@citromail.hu

és lemérnéd nekem a belső talphosszát is,köszönöm:)

2011. aug. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!